2737
2734
عنوان

وام از بانک ملی

258 بازدید | 6 پست

خانما کدوماتون جدیدا از بانک ملی وام گرفتید ؟من کاراش انجام دادم مبلغم ریختن بحسابم ولی مسدودش کردن گفتن باید مد رهگیری یا پیگیری یه همچین چیزی برات پیامک بشه بعد ازاد میشه !برای شما چقد طول کشیده این جریان؟اصلا چقدر زمان بر هست تا ازاد کنن وامم؟اطلاعی دارید؟میخوام چک بدم نمیدونم برای چه زمانی میشه روش حساب کرد

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

میدونم سوالم بی ربط ولی شما شاغل هستی از بانک ملی وام گرفتی؟؟ گردش  حسابم بانکش ملیم ۸ ماه ۱۲۰ میلیون بود گفتم شاید بشه وام بگیرم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم سوالم بی ربط ولی شما شاغل هستی از بانک ملی وام گرفتی؟؟ گردش  حسابم بانکش ملیم ۸ ماه ۱۲۰ ...

بله عزیزم ،اگه حسابتون جاری باشه رو گردش حساب میدن من با حساب جاری اقدام کردم حالا باز میتونید سوال کنید

2728
بله عزیزم ،اگه حسابتون جاری باشه رو گردش حساب میدن من با حساب جاری اقدام کردم حالا باز میتونید سوال ...

ممنونم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
بدا مامان منم که واریز کردن  کمتر از یه هفته بعدش آزاد شد

از مادرتون رو گردش حساب بود وامشون؟من الان دوهفته هست مسدود کردن کلافه شدم

میدونم سوالم بی ربط ولی شما شاغل هستی از بانک ملی وام گرفتی؟؟ گردش  حسابم بانکش ملیم ۸ ماه ۱۲۰ ...

وقتی گردش حساب داری میدن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید