2737
2734
سلام خواهرم تازه فهمیده بارداره 4 ساله قرص اعصاب میخوره 2 ماه هستش که دکترش قرصاشو به یکی در شب رسونده با این وضعیت باید چیکار کنه کسی مورد مشابه داشته ؟؟؟
من نزدیکم و دعای دعا کننده را اجابت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اوا جون بعدا هم میشه حامله شد ولی نقص یه بچه معصوم رو نمیشه جبران کرد با مشورت دکترش وادارش کنین کار بهتر رو انجام بده با وضع اعصابی که دار فردا چجوری میخواد خدای نکردهبه یه بچه معیوب برسه؟
به ما که نیومدی حداقل به خودت بیا!
نمی خوام بترسونمتون ولی دوستم قرص اعصاب می خورد و ناخواسته باردارشده بود..به خاطر نامنظم بودن پریودش تا دو ماهگی نمی دونست حامله است الان که دخترش دنیا اومده خیلی مشکل داره مغزش اسیب جدی دیده و پاهاش از مچ به سمت داخل انحراف داره...بستگی به قرصش داره ولی حرف دکترش رو جدی بگیره.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
الان دخترش 2 سالشه و بنده خدا همش بیمارستانه بچه روزی چندین بار تشنج می کنه...
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!