2737
2739

پسرم سی و پنج روزشه علائمش سرفه های خلتی مکرر و گرفتگی بینی و بعضی اوقات خس خس سینه هست . یک فوق تخصص بردمش که ازیترو داده شبی یک سی سی پیش یه متخصص دیگه رفتم بهش کتوتیفن داده با یه اسپری سالبوتامول الان دو روزه دارو مصرف میکنه ولی بهتر نشده کسی نظری نداره ؟؟

کیتوتیفن تو سن نینیه شما باعث مرگ خاموش میشه 

همچنین دیفن هیدرامین 

منم یماهگی دکتر ابله به بچم داد بردم جای دیگه متخصص گفت بهم اگر بدی احتمال مرگ بچه در خواب هست 

از یسال به بعد مجازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

شاید رفلاکسه

حواست باشه آنتی بیوتیک نباید بیشتر از ۵روز به نوزاد بدی

منم دخترم یه ماهگی سرماخورد با همین علائم تقریبا ۱۵روز طول کشید تا خوب شد

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
کیتوتیفن تو سن نینیه شما باعث مرگ خاموش میشه  همچنین دیفن هیدرامین  منم یماهگی دکتر ابله ...

یعنی انقدر دکترش نفهم بوده ؟؟ یا این شربتش خیلی واجب بوده ؟؟ انقدر نظرات دکترا باهم متفاوته که ادم میمونه چیکار کنه 

2740

دختر من یکسال و چهار ماهش دکتر کتوتیفن داد من انداختم سطل زبانه بردمش یه دکتر دیگه 

پسرمم شش سالشه هنوز بهش کتوتیفن نمیدم میترسم بهشون نیوتادین داد دکتر 

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
یعنی انقدر دکترش نفهم بوده ؟؟ یا این شربتش خیلی واجب بوده ؟؟ انقدر نظرات دکترا باهم متفاوته که ادم م ...

بله بعدش حتی تو تلویزیون یه برنامه بود 

میگفت ندید 

باعث مرگ خاموش میشه 

خب نوزاد بدنش تحمل این داروهارو نداره ،تازه پسره من اگزمای شدید داشت من دیگه ندادم ،تا یسالگی‌

شما بهش دارو دادی یا گذاشتی به مرور زمان خوب بشه ؟؟

من پنج روزو اریترومایسین۱۰۰دادم بعدش یه داروی دیگه دادم  برا سرماخوردگی نوزاد بود یادم نیس اسمشو راستش

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰