2733
2739

میترسم کلا مغزم قفل کنه همه چی یادم بره سوتی بدم چون من کلا وقتی استرس میگیرم حرف زدن یادم می‌ره مخم پاک میشه😑😑 حالا اگه یادم نیومد چه کنم 

معمولا چه سوالاتی پرسیده میشه ؟ 

اگر ازم پرسید چه توقعاتی از همسر آینده تون دارید با ملاک ازدواج تون چیه اینارو میگم ببینید خوبه ؟

دوس دارم همسر آینده م از لحاظ اعتقادی به خودم خیلی نزدیک باشه من نه خیلی مذهبی م نه بی دین . کاملا حد وسط یه سری چیزا مثل حروم حلال رعایت میکنم توی سطح روابطم نامحرم محرم رعایت میکنم 

ولی خب باحجاب نیستم یعنی توقع نداشته باشه پوششمو تغییر بدم 

متعهد بودن برا من خیلی مهمه اینکه نسبت به زن و زندگیش متعهد باشه و احساس مسئولیت کنه 

جایگاه زن براش تو خانواده مهم باشه و به زن احترام بذاره و زن دوست باشه 

تصمیم های مهم زندگی تنهایی نگیره و حتما همسرشم در جریان بزاره

حمایت کنه و محدود نکنه همسرشو . با کار کردن و درس خواندن مشکلی نداشته باشه . و اتفاقا پیشرفت همدیگه دغدغه باشه برامون 

و اینکه من خیلی آدم احساسی هستم و نیاز به توجه خیلی زیادی دارم 

از لحاظ مالی در سطحی باشه که بتونیم یه زندگی متوسط رو به بالا داشته باشیم 

آدم بددهن خسیس و دست بزن نداشته باشه 

و اینکه من خیلی تو جمع بودن دوس دارم و رفت آمد برام خیلی مهمه . تفریح و گشت گذار برای من خیلی لذت بخشه دوس دارم اونم پایه باشه 

در کل همینا ولی بیشتر از همه اون احترام به زن و متعهد بودنش برام مهمه 

❤💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاخدا 

این که بیچاره با این توماری که نوشتی فراری میشه

جلسه اول واسه آشنایی اولیه اس اینایی که گفتی واسه جلسات بعدیه

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2728
یاخدا  این که بیچاره با این توماری که نوشتی فراری میشه جلسه اول واسه آشنایی اولیه اس اینایی ک ...

ضمناً واقعاً می‌خوای بگی نیاز به توجه زیادی دارم ؟؟؟ 🥲🥲🥲

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

خودشناسی تو ازدواج خیلی معمه.کسی نمیتونه بگه ایناکه میخوای بگی خوبه.بشین باخودت اروم فکرکن ببین واقعا چه انتظارایی ازطرف مقابل داری وواقعا راجب چیزای مهم حرف بزنین....حتما بنظرم مشاوره هم برین من ۲۲سالمه ۴ساله ازدواج کردم...۶ماه اشناشدیم وعلاقه مندم نشدیم ازاول چون جلوی منطقی فک کردنو میگیره.در اخرمشاوره هم رفتیمو بااطمینان از انتخابمون الان هرروز بیشتر میشه احترامو عشقمون به هم...خداروشکز

عصای پیری ما عضلاتوبدنمونه نه بچه هامون...پس ورزش کن⚠️⚠️...سیاره کوچک ما باعقایدِغلط،بیشتر از زلزله و طاعون مصیبت دیده و میبینه...🔴

واااای چقدر نوشتی😑

من فقط گفتم معتادی گفت نه گفتم چادر نمیپوشم اونم گفت باشه و بعدش بادا بادا مبارک بادا

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
2740
واااای چقدر نوشتی😑 من فقط گفتم معتادی گفت نه گفتم چادر نمیپوشم اونم گفت باشه و بعدش بادا بادا مبار ...

واااای فکر کن طرف بگه آره معتادم😄😄😄😄

💞قاضی فقط خداست ..کمتر قضاوت کنیم 💞

یادته تقلب می‌نوشتیم با کش رو دستمون سفت میکردیم و بعد نگاه میکردیم و ولش میکردیم کاغذه می‌رفت سر جاش؟اونجوری کن😂😂😂🙄

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

عزیزم اینا هرکدومو بگی اون میگه آره منم اینجوریم و فلان 

اصلش اینه که بتونی از رفتاراش تشخیص بدی بعضیا رو وگرنه اینا همش واسه فیلماس 

اگه قضیه جدی شد مشاوره پیش از  ازدواج میتونه کمکتون کنه 

واااای فکر کن طرف بگه آره معتادم😄😄😄😄

😂😂😂😂🤚غلط می‌کنه والا

گلم همه اینا رو بهش نگو . خب میفهمه چه مسائلی برات مهمه همه رو میگه آره اتفاقا منم اینجوری هستم.

همه ی خواسته هاتو در قالب سوال مطرح کن و وانمود کن که برعکس مسائل برات مهمه و ببیندر جواب چی بهت میگه.

با این همه صحبتها ایشون کاملا شما رو میشناسن و ممکنه نقش بازی کنن.

مرموز باش و بیشتر سوال بپرس.