2737
2739
عنوان

در مورد محدودیت های نی نی سایت گفتگو کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 108426 بازدید | 3868 پست
میخواستم پاک کنم نوشته امکان حذفش نیست    

خداااااااااااا 

با اجازه پسر هستم🤗🤍گ‍‌ورب‍‌اب‍‌ا ی ف‍‌رص‍‌ت دوب‍‌ار‍ہ #ذات ادم‍‌ا ه‍‌ی‍‌چ‍‌وق‍‌ت تغ‍‌ی‍‌یر ن‍‌م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍ہ . !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واای چه قدیمیه 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2740

به یادگار بمونه 

منم کاربر  سال ۹۷ هستم 

الان نزدیک ۷ سال هست عضوم 

برای سوالات در مورد دو تا بچه هام 

یکی الان چهار سالشه 

یکی هم توی دلم سه ماهشه 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مینویسم ب یادگار 

امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۶ دقیقه 

فاطمه هستم ۲۲ ساله .همسرم ۳۳ ساله دوتا جوجه ناز هم دارم آرش ۴ ساله و آیلین ۵ ماهه . ب امید خدا چند سال آینده زندگیمون شادتر و سرزنده تر از الان باشه . 

راستی من عااااشق همسرمم 🥲💜

J♡F
@پشمایحاجعبدالله       . ننه جننده چی میگی من همجنسگرام. میام سر دخترتو میبر ...

@niniyar_3   @niniyar_2   @niniyar_5   واقعا وضع سایت باید اینجوری باشه که هر عوضی با هر اسمی بیاد هر غلطی دلش خواست بکنه متاسفم برای این سایت چرا این عوضی رو تحویل پلیس فتا نمیدین 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
@niniyar_3   @niniyar_2   @niniyar_5   واقعا وضع سایت باید اینجوری باشه که هر ...

این کاربر تعلیق شده و برای پیگیری به مراجع قضایی هم ارسال شده

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
این کاربر تعلیق شده و برای پیگیری به مراجع قضایی هم ارسال شده

خیلی ممنونم ازتون ❤️❤️❤️❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706