2737
2739
عنوان

در مورد محدودیت های نی نی سایت گفتگو کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 108823 بازدید | 3873 پست
صدای منو از مرداد۱۴۰۱ میشنوید انشاءالله سال بعد بیام و به عشقم رسیده باشم آمین♥️😍

ان شاءالله زودی برسی بهش

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
خخخ کشف کردیم🤭🤭🤭

چ خبر از اکیپتون 

رزیتا تعلیق شده؟

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خبر از اکیپتون  رزیتا تعلیق شده؟

جان؟

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
جان؟

شمارو با یکی دیگه اشتباه گرفتم احتمالا

ببخشید 

2731
شمارو با یکی دیگه اشتباه گرفتم احتمالا ببخشید 

خواهش میکنم فقط تعجب کردم😅

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
خواهش میکنم فقط تعجب کردم😅

قربونت😂

قربونت😂

❤😂

وای وقتی این تاپیک زدع شدع من ۵ ماهه و خورده ای بودم🤣🤣🤣

ای کاربران و جوونای اینده .. صدای منو از ۳۰ مرداد سال ۱۴۰۱ میشنوین😂.. حقیقتا این روزا داره به همع سخت میگذره... چون فشار روی همه هس حتی پولداراش .. هرچند الان فک نکنم دیگه کسی پولدار باشه با این قیمتا😂😂

شاید وقتی این کامنتو میخونین من اصلا روی کره زمین نباشم 🤣😐 اه حالا هندیش نکنم .

بچهای خوبی باشین دیگه ... دوماه دیگه میشم ۱۶ ساله برای همین انچنان تجربه‌ای ندارم که بخام بهتون پند بدم🤣اما در کل غصه نخورین خدا بعد ی مدت همه چیو درست میکنه ...از اینجام ب بچه های نوجوونی که اینو میخونن میگم فکر نکنین وقتی میپیچونین ما مامانای اینده نمیفهمیما😂ما خودمون تا تهش رفتیم . پس فک نکنین زرنگین😂😁

خب دیگه بای بای خوش بگذره بهتون😍❤👋

رفتنی باید بره ،تو نکن گریه براش:)                                          گاهی عذر خواهی کافی نیست🙂جبران لازم است😉
2740
2706