2752
2734
عنوان

نظرسنجی اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 25 پست

مارینا

مانلی

مانیا

مانا

حس میکنم اون قسمت از مغزم که باهاش آدمارو تحمل میکردم از دست دادم    عدالت ساخته ذهن بشره برای یه آرمان شهر خیالی.....                                                          شرایط زندگی عفت کلام برام نذاشته!🙃🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسم جالب شد بدونم به چه اسمی میگی عجیب غریب چون این اسمایی که تو گفتی هم عجیب غریبه مخصوصا حسیبا
Mahi54سابق هستم. از سال ۹۳ اینجا عضوم تا اینکه همین اواخر درخواست لغو کاربری دادم. نی نی یار جون پشیمونم کاربریم رو بده بهم کلی خاطره با تاپیکام داشتم.😭
2731

مَهتا

حس میکنم اون قسمت از مغزم که باهاش آدمارو تحمل میکردم از دست دادم    عدالت ساخته ذهن بشره برای یه آرمان شهر خیالی.....                                                          شرایط زندگی عفت کلام برام نذاشته!🙃🌱
ملودی هم قشنگه

اره ارامش بخش هروقت صدای کنی من که اسمش هم ارامش میده🥰

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

عزیزم مهتا ، مانا، مهنا، مانلی اینا قشنگن. 

اما حتما قبلش حروف ابجدش رو چک کن. من اول اعتقاد نداشتم اما دیدم 99 درصد کسایی که میزنم درست در میاد. 

چک کن خدایی نکرده بد نباشه. 

با نرم افزار علم الاسما یا تو سایتش میتونی چک کنی. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
هرچی میگردم کمتر به نتیجه میرسم. فعلا رو مهنا کراش زدم😁

مُهَنا قشنگه

کاربر آقا هستم  از دیار استوره بلوچستان «دادشاه» افتخار میکنم ک بلوچستان تنها جایی هست که مکانی بنام خانه سالمندان وجود ندارد ( یعنی موی سفید در این مکان ارزش دارد)