2733
2734
عنوان

بیاید براتون قصه کلثوم ننه بگم (از فرش به عرش)

| مشاهده متن کامل بحث + 4515 بازدید | 65 پست
مامانت خیلی قویه داستانت قشنگ بود تو شرایط خوبی نیستم امیدوارم منم مشکلاتم حل بشه نمیگم خدا دستمو ب ...

ان شالله که کارت درست بشه عزیزم

🌌 ایرانم، به تعداد ستاره های کویر لوت تو دوستت داریم بچه های تو بچه های حضرت زهرا (س) هستن که یه روز ریشه ظلم و خشک میکنن 😇 🇮🇷 خواهرجونم اونی که مریضه و تربیت نشده حالیش نمیشه که پوششت انتخابته نه جرقه ای برای روشن شدن عوضی بازی ها و عقده هاش سر تو یا خونوادش 💔 احتیاط شرط عقله 😕 اهل دعوا و بحث بی فایده نیستم اگه جواب ندادم بدون برای اعصاب خودم و خودت احترام قائلم 😉 به آینده امیدوارم 🤞 زندگی مامانم
ان شالله که کارت درست بشه عزیزم

🤍☁️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😅دختر عباس انشالله همیشه دستتون تو دستای خدا باشه 

چقد داستان قشنگی بود با نطق زیبای شما عزیزم 

اونجاش که مامانت از سختی گفت ولی شما گفتی که بعدهاگفته که خودشم تندی میکرده دلمو یجوری کرد که واقعا نباید یکطرفه قضاوت کردو حکم داد 

😅دختر عباس انشالله همیشه دستتون تو دستای خدا باشه  چقد داستان قشنگی بود با نطق زیبای شما عزیز ...

ممنونم 😅 حالا اسم بابام عباس نیستا 😐😂

تنها اسمی که تو داستان تغییر ندادم حواسادات مادربزرگمه

🌌 ایرانم، به تعداد ستاره های کویر لوت تو دوستت داریم بچه های تو بچه های حضرت زهرا (س) هستن که یه روز ریشه ظلم و خشک میکنن 😇 🇮🇷 خواهرجونم اونی که مریضه و تربیت نشده حالیش نمیشه که پوششت انتخابته نه جرقه ای برای روشن شدن عوضی بازی ها و عقده هاش سر تو یا خونوادش 💔 احتیاط شرط عقله 😕 اهل دعوا و بحث بی فایده نیستم اگه جواب ندادم بدون برای اعصاب خودم و خودت احترام قائلم 😉 به آینده امیدوارم 🤞 زندگی مامانم