2733
2739
عنوان

خانما یه لحظه میایین یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 26 پست

تا حالا نه دیدم و نه شنیدم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خیلی دردناکه حتما برید دکتر

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2728
2740
همیشه ادمایی که دستشون تو شلوارشون بود درک نمیکردم الان چه مصبیتی گرفتار شدم راه میرم درد میگیره ا ...

مگه چقدر بزرگه چه وحشتناک تعریف میکنی

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
همیشه ادمایی که دستشون تو شلوارشون بود درک نمیکردم الان چه مصبیتی گرفتار شدم راه میرم درد میگیره ا ...

عزیزم احتمالا عفونت گرفتی و پی اچ واژنت کم شده برای همینه که سوزش و درد داری حتما برو دکتر 

روغن زیتون اصلا برای این نقطه از بدن مناسب نیست عفونت میاره 

بجاش از روغن .زجاج . مخصوص واژن استفاده کن عالیه 

حتی میتونی برای رابطه هم استفاده کنی 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم خدا جون                                     برام دعا کنید زود تر خونه ارزو هام رو بسازم 🥰🥰