2737
2739
عنوان

👶🏻جنسیت دومین بچه م مشخص شد،میخوام دعاکنم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 36851 بازدید | 1601 پست
اسی سلام  تو که بنده ی خوب خدا هستی و به دلت نگاه کرده  میشه برای حاجت قلبی منم دعا کنی ...

سلام عزیزم

الهی حاجت دلت روا بشه

آمین

ایشالله لایق باشم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست  دهاتی جونم خوبی؟؟ معلومه سخت مشغول بچه داری هستی ها خبری ازت نیست خدا برات حفظشون کنه تو فکرت بودم گفتم احوالی ازت بپرسم انشاالله همیشه سلامت و خوشبخت باشی در کنار خانوادت 🙏😘😘😘

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
2728
سلام دوست  دهاتی جونم خوبی؟؟ معلومه سخت مشغول بچه داری هستی ها خبری ازت نیست خدا برات حفظشون کن ...

سلام ممنونم ازت

خدا بچه های خودتم حفظ کنه

آره والله بچه داری اونم دو تا شیر به شیره سخته کمتر مجازی میام بیامم زود میرم واقعا وقت کم میارم طول شبانه روز

شما خوبی؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
سلام ممنونم ازت خدا بچه های خودتم حفظ کنه آره والله بچه داری اونم دو تا شیر به شیره سخته کمتر مجاز ...

سلام قربونت برم عزیزم خدا رو شکر میگذره بچه های من از اب و گل دراومدن وقت ازاده فعلا تا مدرسه شروع نشوده .برای خوتو بچه هات ارزوی سلامتی و خوشبختی دارم در کنار هم خوش باشید 😘😘😘🙋‍♀️

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
سلام قربونت برم عزیزم خدا رو شکر میگذره بچه های من از اب و گل دراومدن وقت ازاده فعلا تا مدرسه شروع ن ...

ممنونم همینطور برای خانواده خودت

سلام عزیزم عیدت مبارک هیچ خبری ازت نیست ؟؟ 

2740

چقد جالب تو یک تاپیک قدیمی دیدم دختر تونو باردار بودین که نوشتین دخترم یکساله بشه اقدام میکنم برای دومی... اومدم تو کاربری تون دیدم دخترتون11 ماهه بوده به صورت خدا خواسته باردار شدین! 

قانون جذب بود، استجابت دعا بود،نمیدونم چی بود ولی جالب بود 

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
چقد جالب تو یک تاپیک قدیمی دیدم دختر تونو باردار بودین که نوشتین دخترم یکساله بشه اقدام میکنم برای د ...

سلام 

اون تاپیک رو میشه به منم نشون بدین یا تگم کنید؟

جالبه برام

بعد تولد دخترم خیلی سخت گذشت بهم مخصوصا همون یکسال اول ، که ابدا به فکر دومی نبودم به این زودی

جالب بود برام چون یادم نمیاد تو بارداری این فکرو داشتم شایدم انقدر حافظم ضعیف شده همچین شدم

واقعا هم دومی خداخواسته بود اما شاید به قول شما قانون جذب و تلقین بوده

البته من تلقینم بالاست 😅

تو این تاپیک ریپلای کردم اومده براتون؟ 

آره عزیزم مرسی

یادم افتاد اون زمان چرا خواستم بعد یکسالگی اقدام کنم،

احتمال میدادم دیر باردار بشم و اینکه میخواستم بچه هامو تا قبل ۳۵ سالگی به دنیا آورده باشم

حس عجیبی داشتم اون کامنتم رو خوندم

اون موقع نمیدونستم بچه های الان که خیلی بهشون وابسته م دنیا میان و چقدر دنیام تغییر میکنه ، اینکه الان نگاهشون کردم و نمیدونستم صاحب این دو تا میشم..😍