2737
2734
عنوان

تاپیک موقت دوستان صمیمی آذین

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 54 پست
سلام چه عجب خبرای توپ رو از دست دادی که  هیچی میگذرونیم باهاش دیگه  تو چه خبر

سلام آذین چه خبرایی🤭🤭🤭 چند بار اومدم دیدم تعلیقی تاپیک هم نیست دل درد گرفته ها تروکوندن 😁😁

سلام آذین چه خبرایی🤭🤭🤭 چند بار اومدم دیدم تعلیقی تاپیک هم نیست دل درد گرفته ها تروکوندن 😁😁

خوبم خونه باشگاهم  اره دلگیر بودن ما اینجاییم 

تو چه خبر بی معرفت ان

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره  ترک عادت سخته  چه میکنی هی میخوام زنگ بزنم وقت نمیکنم برگشتی گلنوش کجاست

سلام گلی چطوری بعد چند ماه اومدم به سرزمین عجایب نی نی سایت یه سر بزنم،،،، اون یکی تاپیک کوووووو؟

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
بعد میدونی که یکی هی تاپیکما و شما رو رصد میکنه با کاربری های فراوانی که داشت هی گزارش زد یکدفعه الک ...

وااای خاک بر سر کرموی بیکارش کنن من خبر نداشتم تعلیق شده بودی؟

سلام گلی چطوری بعد چند ماه اومدم به سرزمین عجایب نی نی سایت یه سر بزنم،،،، اون یکی تاپیک کوووووو؟

سلامم نفیس چطوری هی میخوام بهت بزنگما ولی میگم سرت شلوغه بله نصب کن تصویری بحرفیم دلتنگتمیم بابا دام برای دامادم تنگ شده 

میبینی  نمیدونم چرا ازادش نمیکنن 

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
2738
سلامم نفیس چطوری هی میخوام بهت بزنگما ولی میگم سرت شلوغه بله نصب کن تصویری بحرفیم دلتنگتمیم بابا دام ...

قوربونت برم بله رو خیلی وقته نصبیدم منم دلم تنگ شده😘😘😘😘😘فدای دل مهربونت هرموقع عشقت میکشه بزنگ ... واسه بامعرفتاش وقت داریم