2733
2734
عنوان

چرا نامزدم اینطوری میکنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا

چون گوشت عروس برای خانواده ی شوهر شیرین نیست و با هر استراتژی ممکن تلاش میکنن پسرشون به زنش خیلی رو نده. در این مورد به احتمال زیاد حساسیت نشون دادن که ما راضی نیستیم و حجابمون چنین و چنان بوده و ....

چون گوشت عروس برای خانواده ی شوهر شیرین نیست و با هر استراتژی ممکن تلاش میکنن پسرشون به زنش خیلی رو ...

چه برخوردی بکنم ؟؟

دیوانه شمردند مرامردم این شهر امادل من تنگ خودم بود دمادم🙂
2731
چه برخوردی بکنم ؟؟

ابدا حسایت نشون نده و دیگه با تکرار کردن درخواستت خودت رو سبک نکن. فقط بعد از مدتی به شوخی بگو ما یه عکس از تو خواستیما اگه فرصت شد بیار با نوه نتیجه هامون ببینیم. ضمنا هرگز همسرتون رو در مقابله با خانواده اش قرار ندید که بخواد بین همخون و همسر قرار بگیره. 

ابدا حسایت نشون نده و دیگه با تکرار کردن درخواستت خودت رو سبک نکن. فقط بعد از مدتی به شوخی بگو ما یه ...

خیلیی عصبانیم نمیدونم چراا ولی رفته رو مخم این رفتارش یعنی چی انگار من غریبه ام حس بدی بهم دست داده 

دیوانه شمردند مرامردم این شهر امادل من تنگ خودم بود دمادم🙂