2737
2734
عنوان

باهمکارصمیمی هستین یارسمی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 24 پست

صمیمی هستیم

البته جنس کارم فرق داره و اداری نیست، شرکت شخصیه و مقداری دوستانه

اما هیچ وقت شوخی ها رو برنمیگردونم

با خنده رد میشم، اگر چیزی بگن که بهم بربخوره میگم وای اینطوری نگید رنجور میشم

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
جاهای قبلی همکارام حتی سلامم نمیدادن الان خیلی خوشحالم ک ایناباهام خوبن نمیخوام باهام بدشن خیلی اعتم ...

مهم نیست رو اعتماد به نفست کار کن خوب بودن ربطی به صمیمت نداره

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خوندم نمی‌خوام قضاوت کنم اصلاولی من ده ساله کارمندم تجربم میگه نمی بایست میخندید و باهاشون صمیمی ...

کدوم حرف؟قرصاتونشستع خوردی؟چون همش بهم میگه بی اعصاب عصبی منم دیگه ناراحت شدم اینوگفتم چطوراون حق داره ناراحت شه ولی من نه

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
صمیمی هستیم البته جنس کارم فرق داره و اداری نیست، شرکت شخصیه و مقداری دوستانه اما هیچ وقت شوخی ها ...

یعنی به جای اینکه بگم قرصاتوبخور بایدمیگفتم فلانی میشه انقدنگی بی اعصاب ازاین شوخیاخوشم نمیاد؟نمیتونم بگم میترسم اصن ی وضعیم

2731
کدوم حرف؟قرصاتونشستع خوردی؟چون همش بهم میگه بی اعصاب عصبی منم دیگه ناراحت شدم اینوگفتم چطوراون حق دا ...

من نگفتم حق نداری عزیرم، گفتم که این صمیمیت از اول اشتباه بود، چون باید برمبنای شناخت و علاقه باشه

ما شیخ و واعظ، کمتر شناسیم/یا جام باده، یا قصه کوتاه...
من نگفتم حق نداری عزیرم، گفتم که این صمیمیت از اول اشتباه بود، چون باید برمبنای شناخت و علاقه باشه

درستع عزیزم حتی مدیرمونم بهمون گفت انقدصمیمی شدنتون درست نیست ولی ماگوش نکردیم عزیزم میشه بگی من ازفردا چ رفتاری بکنم؟اصلاتعادل ندارم واین اعتمادبنفس پایینم مشکل حادی شده برام ک نتونم ناراحتیموبروز بدم یاحدومرز تعیین کنم واس خودم

یعنی به جای اینکه بگم قرصاتوبخور بایدمیگفتم فلانی میشه انقدنگی بی اعصاب ازاین شوخیاخوشم نمیاد؟نمیتون ...

خب البته

خصوصا کسی که واقعا قرص میخوره ، حساس تره

مثل خودت که وقتی بهت برچسب بی اعصابی میزنن ی جوری میشی البته همه همینطورن

مثلا در جواب اون میشد بگی نخیرم، خیلی هم مهربونم

حرف شما هم جنبه ی طنزش بیشتر بود اما اون چون از درون ناراحته، ی جوری شده

کلا شوخی های برچسبی ، حس منفی ، هدف قرار دادن عقل یا اخلاق یا ظاهر و ... رو نگیم بهتره

ی چیز دیگه هم ک هست شاید لحنت طوریه که عصبی به نظر میاد، مثلا من لحنم یه حالت طلبکارانه یا بی اهمیتانه داشت اما خودم متوجه نمیشدم ،یا خواهرم تند و رک صحبت میکنه به نظر عصبی میاد در صورتی که خودش اصلا متوجه نیست

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
خب البته خصوصا کسی که واقعا قرص میخوره ، حساس تره مثل خودت که وقتی بهت برچسب بی اعصابی میزنن ی جور ...

درسته میدونی چیه؟من خودمم قرص میخورم دوساله روانشناسم میرم خب؟بعددرست گفتی من بدون اینکه متوجه باشم وواقعاقصدی داشته باشم لحنم تندوطلبکارانس 

ولی این دخترع چندین بارگفته بی اعصاب عصبی بخاطرهمین منم واقعااناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم بازامشب سرچیزبیخودگفت خیلی عصبی منم ایندفعه جوابش دادم گفتم قرصاتوبشور

چطوراون حق داره ناراحت بشه من نه؟

2740
خیییلی اعتمادبنفسم پایینه الان میترسم اون بامن بدشه؟اخرشم بهش گفتم ولش کن مهم نیست وحیفه باهم بدشیم

یکم جدی باش

نذار کسی بفهمه نقطه ضعفت چیه وگرنه ازت سواستفاده میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
درستع عزیزم حتی مدیرمونم بهمون گفت انقدصمیمی شدنتون درست نیست ولی ماگوش نکردیم عزیزم میشه بگی من ازف ...

عزیزم من اگر جات بودم خیلی مودبانه بهش میگفتم حرفی که زدم صرفا بر مبنای صمیمیتی بود که فکر می کردم بینمون ایجاد شده و هیچ منظور دیگه ای نداشتم، بهرحال اگر رنجیدی عذر میخوام، فکر میکنم ازین به بعد رسمی تر باشیم که حرمتها حفظ بشهاینو میگفتم و دیکه هم رسمی و مودب بودم

ما شیخ و واعظ، کمتر شناسیم/یا جام باده، یا قصه کوتاه...