2726
عنوان

باهمکارصمیمی هستین یارسمی؟

229 بازدید | 24 پست

۶روزه جایی سرکارمیرم دوتاهمکاردارم ک توهمین چن روزخیلی باهم خوب شدیم وخیلی باهم شوخی میکنیم.دوستان من یکم تن صدام بالاست وروز اولی ک اومدم این همکارام گفتن توتلفنی صحبت میکنی بامشتری تلفنی انگارلحنت یکم تنده منم گفتم شاید ولی مدل صحبتم اینه وگرنه عصبی نمیشم

حالایکی ازهمکارام ازهمون روز تاالان ک۶روزه همش به شوخی میگه خیلی بی اعصابی خیلی عصبی مارو نزن؟!منم بااینکه ناراحت شدم به روی خودم نیاوردم

حالاامشب بهش گفتم متوجه حرفم نشدی؟میگه خیلی بی اعصابی گفتم قرصاتونشسته خوردی؟ناراحت شد

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

چون روز اول گفت من قرص اعصاب میخورم اینوبهش گفتم فکرکردسواستفاده کردم گفت دلیل نمیشع بهت اعتمادکردم اینطوری بهم بگی منم کلی توضیح دادم م منظورنداشتم

خیلی صمیمی بودیم

یکیشون بعد ۱۰ سال هنوز زنگ میزنه

ولی در کل توصیه نمیکنم صمیمیت زیاد تو محل کار خوب نیست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی اون ذره ایی ازحرفایی ک بهم زده بود وگردن نگرفت گفت نه من شوخی کردم واینا تازع فقط من نگفتم لحنت تنده همه گفتن 

2728
خیلی صمیمی بودیم یکیشون بعد ۱۰ سال هنوز زنگ میزنه ولی در کل توصیه نمیکنم صمیمیت زیاد تو محل کار خو ...

متنمومیخونی نظرتوبگی؟

حتماً حتماً رسمی، و صمیمیت حتما پس از اشنایی و شناخت ایجادمیشه، ممکنه هیچوقت هم ایجاد نشه

متن وخوندی؟اشتباع ازمنه یااون؟

متنمومیخونی نظرتوبگی؟

فعلا سرسنگین باش تا حدود خودشو بدونه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

صمیمی الکی در حد بگو بخند تو اداره ولی بیشتر نه رفت و آمد نمیکنم جی جی باجی نمیشم. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

از منی که ده سال سرکار میرم میگم هیچ وقت باهمکار صیمیم نشو

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
فعلا سرسنگین باش تا حدود خودشو بدونه

خیییلی اعتمادبنفسم پایینه الان میترسم اون بامن بدشه؟اخرشم بهش گفتم ولش کن مهم نیست وحیفه باهم بدشیم

صمیمی الکی در حد بگو بخند تو اداره ولی بیشتر نه رفت و آمد نمیکنم جی جی باجی نمیشم. 

من چون خیلی تنهام وخیلی استرسیم واعتمادبنفسم پایینه وجاهای قبلی ک رفتم کسی باهام خوب نبود همه بداخلاق بودن دلم میخوادایناباهام خوب باشن⁦☹️⁩

متن وخوندی؟اشتباع ازمنه یااون؟

اره خوندم نمی‌خوام قضاوت کنم اصلاولی من ده ساله کارمندم تجربم میگه نمی بایست میخندید و باهاشون صمیمی میشدی، و خودتونم نمی بایست اونن حرف رو میگفتید

ما شیخ و واعظ، کمتر شناسیم/یا جام باده، یا قصه کوتاه...
از منی که ده سال سرکار میرم میگم هیچ وقت باهمکار صیمیم نشو

جاهای قبلی همکارام حتی سلامم نمیدادن الان خیلی خوشحالم ک ایناباهام خوبن نمیخوام باهام بدشن خیلی اعتمادبنفسم پایینه😢

2706