2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلش می خواد مادرش هم همراهش باشه . هنوز بک مربی خوب که درست بتونه بچه را جدب کنه پیدا نکردم . جون پسرم پیش خاله و دایی و فامیل و بعضی همسایه ها میمونه . اما مهد جدابیتی براش نداشته . شاید هم از قاتون متدیش بدش میاد . الان 3 سال و 5 ماهش
1
تسلیم نخواهم شد! زندگی می کنم...برای رویاهایی که منتظرندبه دست من واقعی شوند...من فرصتی برای بودن دارم پس ساکت نمی نشینم...می گذارم همه بدانندکه من با همه توانایی ها وکاستی هاشاهکارزندگی خودهستم.کافی ست لحظات گذشته رارهاکنم وبرای ثانیه های آینده زندگی کنم...چون رویاهایم آنجاست ومن فقط یکبارفرصت زندگی کردن رادارم.
2742
مهدیس جون بچه ها توی یه سنی حس مالکیت وتعلقشون زیاد میشه.پسرتون احتمالا روی شما خیلی حساسه. بعضی از پسرا هم تصور مردانگی خشک رو از پدرشون دارن.شاید خوشش نمیاد باباش از این کارا بکنه شایدم ناشی از حس حسادت باشه
ویدا جون مهدکودکا قاعدتا باید اجازه بدن بچه ها همراه با مادر توی مهد حضور داشته باشه.پسرتون اگه خونه فامیل میمونه بخاطر اینه که بارها همراه باشما اونجا رفته. بعضی وقتا بچه ها دچار اضطراب جدایی میشن بعضی بچه ها هم از این میترسن که مامان بره ونیاد
بیا توسل کنیم به ائمه(ختم حدیث کسا) ******باور کنید معجزه میکنه****** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=997851&postID=41288541
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2738