2737
2734
چند تا دکتر رفتم چون که فامیل نیستید و اولین حاملگیت بود لازم نیس فعلا

من فامیل نبودم و هرچقدر دکترا گفتن مهم نیست رفتم آزمایش دادم عزیزم دکترا خیلی دیر عمل میکنن بنظرم برو آزاد آزمایش ژنتیک بدین یک خانم مطب دکتر بود یک ماه پیش با هم. رفتیم داخل پنج تا سقط داشت خانمه عصبانی شد به دکتر گفت یعنی اینقدر سقط داشتم نیاز به آزمایش ژنتیک نبست؟ دکتر گفت آره الان ربکه می‌نویسم برات

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها از دیشبی ها کسی هس بی بی زدم باز مثبت شد رفتم امازیش دادم منتظر جوابشم

سلام عزیزم من هستم،جواب آز گرفتی؟

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2731
اره اره مثبت شد کلا تو هنگم بخدا🥺

واااای خداروشکر😍😍😍😍😍😍

تبریک میگم عزیزم خدا برات نگهش داره😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
واااای خداروشکر😍😍😍😍😍😍 تبریک میگم عزیزم خدا برات نگهش داره😍😍😍😍

فدات نفس فعلا که تو شکم تا فردا نرم سونو نفس راحت نمیکشم دعا کن نرخدا برام من دیگه طاقت ندارم

فدات نفس فعلا که تو شکم تا فردا نرم سونو نفس راحت نمیکشم دعا کن نرخدا برام من دیگه طاقت ندارم

خیلی خیییلی برات دعا میکنم گلم💓💓

همه چی به خوبی پیش میره،اصلا نگران نباش

به خدا توکل کن🌿😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40