2737
2734
عنوان

با این زن چیکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4148 بازدید | 162 پست
نگفتم دلشون شورمو نزنه اما خودشون میفهمن یه چیزیمه ، اتفاقا همین شوهر بی عاری گفت بهم ، گفت چرا از ح ...

تو همچین خانواده ای داری بعد نشستی یه عده آدم اینجوری سبکت کنند!  من خانواده تو رو داشتم روی پام بند نمی شدم! 

یا ارحم الراحمین
نههههه می‌خوای نشخوار ذهنی یادش بدی؟!! 😐😐😐 فقط چندتا جمله رو با خودت تمرین کن: مودب باشید! ا ...

عزیزم اینجوری ک این خانوم گفت مادرشوهرش بی ادب تر از این حرفاست 

اینارو بگه اون بیشتر فحش میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به جای تو بودم جدا می شدم آدم ازدواج می کنه که آرامش پیدا کنه. نخ اینکه روح و روانش به هم بریزه! ...

عمده ترین دلیل موندن بچه هامن والا دل خوشی ندارم از هیچ کدوم ،میدونمم پدر و مادرم حمایت روانی عاطفی ام میکنن مال هم احتیاج به حمایت کسی ندارم شکر خدا تا سالمم

2731
اسی ببخشید ولی من بودم برا یه مدت داغ خودما میذاشتم رو دلشون

قبلا خیلی اذیت میشدم نمیرفتم دعوت نمیکردم تلفن جواب نمی دادم پا میشدن میومدن خونمون که گفتیم شاید مریضی فلان ، میدونی من الان اعصابم انقد نازک و شکننده شده در قبالشون که حتی چیزهای معمولی هم بگن من منظور دار برداشت میکنم 

باورم نمیشه ..... شما پزشگی .... با این همه جایگاه اجتماعی که داری .... وجهه کاری که داری .... اینطو ...

تربیت خانوادگی من این طور بوده ، من تو خانواده ای بار اومدم که رتبه های تک رقمی ارشد و دکترا بودند همه جایگاه علمی بالا شغل بالا اما افتاده ، یاد نگرفتم خودمو بگیرم نمیدونستم استعدادام چیز دست نیافتنی و خاصیه والا بودن ادم ها رو به انسانیت و خلقشون میدونم نه مدرک و پولشون

عریز دلم ناراحت شدم خواهشا رو Èqکارت کن ماشالله ای کیو بالایی داری 

دقیقا تو ای کیو حسابی لنگ میزنم ، بگو بخند و بشاش هستم مریض هامو خوب از نظر روانی مدیریت میکنم اما تو چالش افتضاحم

محدثه جون اگه مشکلات اساسی داری به طلاق فکر کن . وگرنه اصلا بهش فکر نکن . اگه واقعا مشکلاتت همیناست که گفتی میتونی چند جلسه بری مشاوره و با سیاست حلشون کنی. چون الان فک میکنی با طلاق راحت میشی .من تجربه دارم که بهت میگم. طلاق یعتی تنهایی و افسردگی ؛ تو محل کار همه دنبال دوستی یا صیغه میان سمت مطلقه. تو فامیل رفت و اومد ها قطع میشه و شوهراشون را ازت قائم میکنن😄 جدا از اینکه کارت به تنهایی و افسردگی و دارو میکشه و بچه هات میشن بچه طلاق و هزار تا مشکل دیگه؛ آخرش باید بری یه خونه مجردی و خودتو از همه مخفی کنی تا آروم شی و سالها پشیمون میشی که چرا بخاطر چند تا مشکل کوچیک خاله زنگی ؛ جدا شدی در حالی که می‌شد با مشاوره و سیاست حلش کرد

2738
محدثه جون اگه مشکلات اساسی داری به طلاق فکر کن . وگرنه اصلا بهش فکر نکن . اگه واقعا مشکلاتت همیناست ...

مشکلاتم فقط اینا نیست

من از شوهرم توجه و محبتی که یک زن لازم داره رو نمیگیرم ، از اول هم فاز احساسیمون بهم نمی‌خورد من فهمیده بودم اما اون تا یه کم وارد این مسایل شدم تظاهر کرد احساسیه و سریع عقد رو راه انداخت

اصلا مرد بی ادب خسیس دست بزن دار هیز هیچی مشکل نداره اما همخونه منه نه شوهرم نه عشقم

مشکلاتم فقط اینا نیست من از شوهرم توجه و محبتی که یک زن لازم داره رو نمیگیرم ، از اول هم فاز احساسی ...

اگه اینطوره که میگی چند جلسه برید مشاوره خوب . مشکلتون حل میشه . این مشکلات در مقایسه با مشکلاتی که خانواده ها بخاطرش میان دادگاه برا طلاق هیچی نیست . مشکلات اساسی مالی ؛ کتک زدن ؛ مشکل پزشکی ؛ خیانت ؛ و ...

شما فقط نیاز دارید به مشاوره . وگرنه با یه تصمیم احساسی از یه چاله کوچیک در می‌آید می افتید تو چاه . بعدش هم آنقدر حرمت ها شکسته میشه که راه برگشتی نیست . میمونه یه عمر پشیمونی

قبلا خیلی اذیت میشدم نمیرفتم دعوت نمیکردم تلفن جواب نمی دادم پا میشدن میومدن خونمون که گفتیم شاید مر ...

عزیزم خیلی سخته 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
مشکلاتم فقط اینا نیست من از شوهرم توجه و محبتی که یک زن لازم داره رو نمیگیرم ، از اول هم فاز احساسی ...

ضمنا من چون تجربه زیادی دارم فکر میکنم شما قبل ازدواج خیلی مشاوره ندیدید . وگرنه اینکه شما یه مرد سلامت داشته باشید و زندگیتون عاشقانه نباشه بخشیش بر میگرده به خودتون . در حقیقت نمیشه بگید همه تقصیر ها از اونه . نمیدونم فاز اینا که تا یه مشکل می‌بینند میگن طلاق چیه . وگرنه اکثر مشکلات با مطالعه مناسب و صحبت کردن و مشاوره گرفتن قابل حله . خیلی ها حتی با یه شوهر معتاد زندگی کردند و برش گردوندن . یا یه شوهر خائن را بر گرداندن به زندگی . دیگه مشکل شما که مداوم به مشاور ها مراجعه می‌کنند و مشکلشون حل میشه. من چند سال تو یه مرکز مشاوره منشی بودم . خیلی سال قبل . اگه بخواین میتونم تو پی وی راهنماییتون کنم

منو غریب گیر اورده ، تو این شهر تو این ۳ سال ۱۰ سال پیر شدم مردم فضول حتی مرداشونم یه پا خاله زنک و ...

محلش نده اصلا اهمیت نده به حرفاش. یه گوش ت در یه گوشت دروازه منم همچی ننه شوهرعنتری دارم در حد سلام علیک تمام