2410
2553
عنوان

با این زن چیکار کنم ؟

4140 بازدید | 162 پست

سلام دخترا

من به مادر شوهر دارم که در هر فرصتی منو مسخره میکنه یا یه انگی بهم میچسبونه ، قبلا یه شهر دیگه بودم کم می دیدمش الان ۳ ساله تو شهر اونام دیگه ذله شدم از دستش ، چیکارش کنم ؟ مثال بگم براتون ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قطع ارتباط؟

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           
2720
2714

مثلا امروز جایی دعوت بودیم خانم صاحبخونه گفت عروسی ما وقتی رفتن لباس بپوشن برگشتند دیدند میز بغلی بقیه غذاشونو بردند گفت اینم زد زیر خنده و هر و هر و مسخره جلوی همه که حتما فامیل شما بودند و فلان که خانم صاحبخونه گفت مگه شما فامیل از شهر شوهرت داری گفتم نه والا من کلا اینجایی نیستم 

یا ادامو جلوی بقیه درمیاره

یا الکی میگه این دختر تو حاملگی همش خواب بود نمیتونست بچه رو نگه داره همش ما بهش خدمت کردیم در حالیکه تا ۶ ماهگی اصلا حتی نمیدونستن من حامله ام و تا هفته آخر هم حتی همه کارامو خودم کردم

فقط اینجور مادرشوهرا رو پسراشون دوسه بار بهشون بتوپن و بترسونن که به زن من دیگه حق نداری چیزی بگی در غیر اینصورت هیچ راهی نداره من شوهرم اصلا پشتم نیست مادرشوهرم هم همیشه منو میبینه تیکه بارون میکنه ولی بقیه ی عروساش رو چون از شوهراشون میترسه خیلی زبونش رو کنترل میکنه که چیزی بهشون نگه

2706