2733
2734
اوف چه کلاس میزارن اینا 

ببین فرودگاه هزار مدل کارمند داره

خلبان

مهماندار

فروش بلیط

کارمند اداری

پلیس

مدیر

معاون

فروشنده

مستخدم

و خیلی چیزای دیگه

باید بدونی شغلش دقیقا چیه

همه اینا حقوقش متفاوته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بره مصاحبه معلوم میشه ۵ ،۶ که بعید میدونم نزدیک ۱۰ اینا باید باشه ولی خوب ایران ایر حقوق خوب می ...

عآخه سنش بالاست

فقط ایران ایرتور تا ۳۴ سال یرمیداره

شرکت‌های دیگه شرط سن کم دارن

2731
حالا بره مصاحبه معلوم میشه ۵ ،۶ که بعید میدونم نزدیک ۱۰ اینا باید باشه ولی خوب ایران ایر حقوق خوب می ...

مآهان عالیه

من رفتم تست پزشکی چشمم ضعیف بود رد کردن😪

یه همکلاسیم استخدام شد الان ۱۴ میگیره

حقوق مهماندار ایران ایرتور یرای شروع چقدره؟ اگه اطلاع داره چون دوستم باید از کارش استعفا بده اگه بر ...

عزیزم حالا بره اول مصاحبه چون ایرالاینا خیلی پارتی بازی توشون زیاده چند مرحله ای هم هست بعد حتما در مورد حقوق اگر پذیرش کنن بهش توضیح میدن بعد استفا بده . من یکی از دوستام همه ایرلاین ها مصاحبه رفت اخرشم قبول نشد 

ببین فرودگاه هزار مدل کارمند داره خلبان مهماندار فروش بلیط کارمند اداری پلیس مدیر معاون فروش ...

خلبان و مهماندار نیست گفت کارمنده

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2740