2733
2734

ایران ایر تور و‌نمیدونم ولی ایران ایر بستگی داره به اینکه داخلی باشی  یا خارجی و چند نا پرواز بری در ماه حدود ۱۵ تا  ۲۰ تومنه یکم کمتر  و اکه پرواز خارجی بری اونجا هم بهت پول جدا میدن . ایران ایر تور کمتره قطعا

کلا اونایی که تو فرودگاه کار میکنن حقوقشون چنده

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایران ایر تور و‌نمیدونم ولی ایران ایر بستگی داره به اینکه داخلی باشی  یا خارجی و چند نا پرواز ب ...

کآرمند فرودگاه چی

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2731
2738
کاملا متفاوت بستگی به سمتشون داره

حدود چنده؟

یکی خواستگارش کارمند فرودگاهه میگفتن خیلییی پولداره 

یکی از اقوام خلبانه قیافش که با کلاسه حقوقش نمیدونم خخ

حدود چنده؟ یکی خواستگارش کارمند فرودگاهه میگفتن خیلییی پولداره 

نه اتفاقا

همچین پولی هم نداره

من مهرآباد کار کردم رزرواسیون دفتر یه هتل بودم حقوقم از وزارت کار یه تومن بیشتر بود با اینکه شبکاری داشتم

بقلمون کارمندای فروش بلیط ماهان و آسمان بودن اونا هم پولدار نبودن خیلی قدیمی هاشون با سابقه هاشون دوبرابر وزارت کار بودن خبرخاصی نیست فرودگاه

نه اتفاقا همچین پولی هم نداره من مهرآباد کار کردم رزرواسیون دفتر یه هتل بودم حقوقم از وزارت کار یه ...

اوف چه کلاس میزارن اینا 

دوستم میخواد ایران ایرتور بره مصاحبه یکی بهش گفته حقوقش خیلی کمه در حد همون ۵ و ۶ تومن از کجا بفهم ...

حالا بره مصاحبه معلوم میشه ۵ ،۶ که بعید میدونم نزدیک ۱۰ اینا باید باشه ولی خوب ایران ایر حقوق خوب میده مزایا هم داره. حالا اگه علاقه داره بره بپرسه قدیم کلاساش مهرآباد بود ولی قبلش تست زبان داشت 

2706