2737
2739
ایشالله که حل میشه عزیزم ببر بیاخبرشو بده اره یه سریادیرحرف میزنن

مرسی عزیزم باشه هفته دیگه میبرمش حالا فعلا گفته باید چند جلسه بیاری ببینیم پیشرفتش چطوره

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من چه خاکی به سرم کنم ماه دیگه سه سالش میشه هنوز حرف نمیزنه زنگ زدم وقت گرفتم ببرم گفتار درمانی دارم ...

سلام. تجربه خودمو میگم.فضای مجازی کلا قطع کنید.تی وی گوشی اهنگ  کتاب براش نزارید. 

ویس های ولا موسوی هم گوش بدیدعالین

السلام علیک یا صاحب الزمان برای سلامتی امام زمان و تعجیل درفرج صلوات.بیایید برای نزدیک شدن ظهور ترک گناه کنیم. .اللهم عجل لولیک الفرج . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. تجربه خودمو میگم.فضای مجازی کلا قطع کنید.تی وی گوشی اهنگ  کتاب براش نزارید.  ویس ها ...

من اینستا ندارم چطور میتونم با ولاموسوی صحبت کنم؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من اینستا ندارم چطور میتونم با ولاموسوی صحبت کنم؟

این شماره دستیارشونه که ویس هارو بگیرید .‎

‎0916 050 6239 خانم فقیهی

شماره خودشون هم پیام بدید تو خصوصی براتون بفرستم

السلام علیک یا صاحب الزمان برای سلامتی امام زمان و تعجیل درفرج صلوات.بیایید برای نزدیک شدن ظهور ترک گناه کنیم. .اللهم عجل لولیک الفرج . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2742