2737
2734
عنوان

این ویروس لعنتی. لطفا مشورت بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 23 پست

منم پسرم یک هفتس گرفته البته نمیدونم چی بود الان خوبه 

فقط تامیتونید سوپ و مایعات گرم و غذایی ک روغنش کم باشه بهش بدید 

یه چیز دیگه من تا پسرم سرفه میکنه دم نوش اویشن براش درست میکنم و داخلش عسل میریزم بهش میدم میخوره خوبه براش 

یا ابلیمو و عسل بهش میدم 

سوپ هم میدید سوپ شلغم یا سوپ جو بدید ب بچهاتون 

من ک یک هفتس نفسم در اومد با سوپ دریت کردن یک چیز دیگه کباب درست کنید بخوره مریض اینم خوبه 

مثل دختر من سه هفته س نذاشتم بره پیش دبستانی از خونه م بیرون نمیریم بخدا خوب شد دوباره از دیروز شروع ...

آنتی بیوتیک سه بار عوض کردیم. با پیشنهاد دکتر

الا بذکر الله تطمئن القلوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمنم یه ماه هست بخدا بیچاره زلیل شده بسکه سرفه داره موقع خواب هرچ شربت داروی گیاهی میدیم خوب نمیش ...

قرص زادیتن اصلی پیدا کن بهش بده

2731
آنتی بیوتیک سه بار عوض کردیم. با پیشنهاد دکتر

چه انتی بیتیکی دادید ؟من اول ازرتومایسین دادم خوب نشد دکتر سفکسیم نوشت اونو خورده 

حالا باز از دیروز عفونت از دماغش میاد ولی تب نداره نمیدونم این دیگه چیه 

بخدا تاالان که ۶سالشه فقط یک بار چرک خشک کن خورده از اول مهر دوباره که بهش چرک خشک کن میدن واقعا دیگه نمیکشم 

چه انتی بیتیکی دادید ؟من اول ازرتومایسین دادم خوب نشد دکتر سفکسیم نوشت اونو خورده  حالا باز از ...

اول آزیترومایسین خورد. بعد کوآموکسی کلاو. سپس سفالکسین. هنوز ترشحات بینی اش زرده

من نمیتونم تحمل کنم بیچاره بچه ها ،اصلا اشتها ندارم بی حالم همش سرم هم درد میکنه این چه ویروسی بود دیگه🤦‍♀️

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
اول آزیترومایسین خورد. بعد کوآموکسی کلاو. سپس سفالکسین. هنوز ترشحات بینی اش زرده

منم اول ازرتومایسین بعدم سفکسیم 

اینم هنوز بینیش ترشح داره 

خدا خودش کمکشون کنه

2740