2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه ،توش زرد چوبه بریز بده بخوره

اگه نوزاد نیست

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

اگه سرفش خلطی نیست بد نیست ولی کلا شیر مخاط را زیاد میکنه اگه سرفه هاش خلطیه نده

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁

شربت زوفا بده

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

مثل دختر من سه هفته س نذاشتم بره پیش دبستانی از خونه م بیرون نمیریم بخدا خوب شد دوباره از دیروز شروع شده نه جای رفتیم نه کسی اومده اصلا موندم دیگه کلافه شدم شما چرک خشک کن دادید

دخترمن امسال پیش دبستانی از روزی که رفته هم خودش هم من مریضیم خسته شدم یه هفته بهتر میشیم دوباره از نو😭😭😭😭😭😭😭تازه سرفه هاش خوب شده بود دوباره از دیروز دائم سرفه میکنه

2706