2737
2734

3تاخواهردارم هیچ کدوم سنگ صبورم نبودن یازن داداشم رفیق بی کلک مادر

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مادر هم نمیشه گفت . ناراحت میشه . 

خب بمن بگومیشم خواهرت آجی

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2731

سلام عزیزم خوبی؟؟ من خیلی وقته تاپیکاتو میخونم و مشکلتو میفهمم

میدونم ک کلی دکتر و مشاور رفتی خودمم ی مدت طولانی وسواس داشتم ولی تونستم باهاش مقابله کنم میدونی چجوری؟ 

اول خودم خواستم ک از بین ببرمش ینی باید بخوای اگه نخوای هزارتا دگتر و قرص و دارو اثر نداره

تو فک میکنی ک میخای خوب شی ولی تا حالا تلاش کردی ک ب افکارت اهمیت ندی؟ 

ببین عزیزم من ی چیزی بهت میگم و میگم ک انجامش بده تو باید انجامش بدی مطمئن باش ب هیچ وجه میفهمی ب هیچ وجه مشکلی برات پیش نمیاد

الان برو ی خوراکی وردار ار همونایی ک میترسی ک بخوریش و ممکنه سمی باشه 

مثلا ی بیسکوویت وقتی افکارت بهت گفت سمیه و تو ترسیدی از اینکه بخوریش فقط و فقط تو ذهنت ب افکارت بگو ساکت شو

بعد اون خوراکیو تا اخر بخور حتی اگه فک میکنی سمیه مطمئن باش ک این افکار توعه ک سمی شده ن اون خوراکی

اگه احساس کردی حالت تهوع داری ب خودت بگو اینا همش تلقینه و من مطمئنم هیچیم نمیشه بگو ک من قویم و میتونم با افکارم مبارزه کنم موقع غذا خوردن حتی وقتی فک میکنی سمیه غذارو تا اخرش بخور یادت باشه ک اینا فقط فکر توعه همین 

میدونی وقتی من وسواس داشتم چیکار کردم؟؟ من وسواس مریضی داشتم حتی اگه یدونه پر مینداختم رو سرم میگفتم الان ضربه خورده و ممکنه مشکلی برام پیش بیاد شاید روشم مسخره بود ولی من با ی بالش سبک کوبیدم رو سرم😂ی ساعت تموم استرس نمیزاشت نفس بکشم ولی بعدش گفتم بسه دیگه تا کی میخام خودمث زجر بدم هر چی شد شد و بعد اون تموم شد! ی مدتی طول کشید ولی بلخره تموم شد ازت میخام اگه واقعا میخای خوب بشی این کارو بکن منظورم کار من نیستا اون غذا یا خوراکیو بخور ففط همین

یادت باشه من سعی میکنم بهت کمک کنم هر وقت نیاز داشتی

این شهر همه در پی حرفند و حسودند اهسته و پیوسته و کم کم   بغلم کن🌿🥹🌙                                                            شازده کوچولو:  این راز منه. خیلی سادست تو فقط با قلب می تونی چیزی را به درستی ببینی چیزی که واقعیه با چشم دیده نمی شه✨💙🌱

و اینکه گل من! 

اگه احساس میکنی با حرفات بقیه ناراحت میشن یا ی فحشی میدی و بعد نگران میشی بگو الان مثلا یکی ب من غحش بده چ اتفاقی برای من میوفته؟ الان من ب اون فحش بدم فقط عصبانیت خودم کمتر میشه اون هیچ مشکلی براش پیش نمیاد حتی ی تار مو از سرش نمیوفته با حرفای من 

یادت باشه این افکارته ک تورو اذیت میگنه ن خودت تو هیچ تقصیری نداری تو فوق العاده ای تو عالی هستی و قوی هستی و میدونم و بهت اعتماد دارم و اطمینان میدم بهت ک بلخره اروم میشی و همه چیز درست میشه باشه جونم؟ 

این شهر همه در پی حرفند و حسودند اهسته و پیوسته و کم کم   بغلم کن🌿🥹🌙                                                            شازده کوچولو:  این راز منه. خیلی سادست تو فقط با قلب می تونی چیزی را به درستی ببینی چیزی که واقعیه با چشم دیده نمی شه✨💙🌱

وقتی میخای ی غذاییو بخوری و میگی ک سمیه با خودت بگو وای چ غذای خوشمزه ای و تو دلت حسابی لزش تعریف کن بعد ب افکارت بگو ک شما حق ندارید منو کنترل کنید این منم ک شمارو کنترل میکنم عزیرم بخدا من نگرانتم میدونم ک تو فوق العاده ای باشه؟ 

هر موقع این افکار اومد سراغت تو ذهنت ی صندوق بزرگ تصور کن و تموم افکارتو بزار داخلش حتی اگه نمیتونی از قوه ی تخیلت استفاده کنی واقعا افکارتو رو کاغذ بنویس و بنداز تو ی جعبه و درشو محکم ببند اگه میخای تو افکارت انجام بدی همه ی فکرای بد و منفیو بنداز تو صندوق  بعد با ذهنت حسابی غل و زنجیرش کن و محکم محکمش کن هر موقع اومدن بیرون بهشون بگو الان وقتش نیست بگو الان حق ندارید بیاید بیرون بعد توی روز ی ساعتی مثلا ۱۵دقیقه وقتی تنهایی و میخای استراحت کنی ی برگه بردار و اون افکارو بنویس بعدش سعی کن بهشون فکر کنی و ببین ک مسخره ان با هرکدوم ک مقابله کردی اونو خط بزن و بقیرو بزار تو اون جعبه و کاغذو مچاله کن و دور بنداز ب غیر از اون ساعتی ک مشخص کردی نباید ب افکارت توجه کنی فهمیدی عزیزم 

یادت باشه تو واقعا لیاقت ی زندگی خوبو داری و خودت میتونی اون زندگیو بسازی   

2740
وقتی میخای ی غذاییو بخوری و میگی ک سمیه با خودت بگو وای چ غذای خوشمزه ای و تو دلت حسابی لزش تعریف کن ...

عزیزم خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی . واقعا عالی و کمک کننده بود حرفات .

وقتی میخای ی غذاییو بخوری و میگی ک سمیه با خودت بگو وای چ غذای خوشمزه ای و تو دلت حسابی لزش تعریف کن ...

یه اتفاقی افتاده بود چند ماه پیش اون باعث شروع پانیکام شد .

الان دیگه اون فکر سمی رو ندارم . یعنی اون حل شده . ولی یه چیز دیگه جاشو گرفته .

عزیزم خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی . واقعا عالی و کمک کننده بود حرفات .

خداروشکر ک مفید بود برات

الان دیگه اون فکر سمی رو ندارم . یعنی اون حل شده . ولی یه چیز دیگه جاشو گرفته .

خدارو شکر

عزیزم چ اتفاقی افتاده؟ اگه دلت میخاد تعریف کن

راستش اگه دوباره تعریف کنم استرسی میشم . ولی تو یکی از تاپیکام هست . ولی نمیدونم کدوم .

عزیزم یکی از راه های مقابله با استرس همینه ک راجبش حزف بزنی

بدون اینکه نگرانی ب خودت بدی تعریف کن و ب این فک کن ک اصلا دلیل منطقی ای نداره ک بخاطر ی فکر خودتو اذیت کنی اگرم خیلی اذیت میشی من مجبورت نمیکنم اصلا دلم نمیخاد اذیت بشی

2706