2733
2734
عنوان

چرا انقدر نی نی سایت سم و داغون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 48 بازدید | 86 پست
باید میدیدی چطوری ریختن سرم میخاستن بخورنم

اینجا نی نی سایته،سایت عجایب😉

آدم بی جنبه زیادن

بعضی هام میان عقده هاشونو خالی میکنن

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
😉جدیییی میگییی؟ 😉😂نصفش کن نصفشو بده  بین بچه های سایت تقسیم کن

😂😂😂پولم کجا بود هر برج خودمو میکشم که نامزدم چهارصد بده حداقل برم باشگاه /:

خدا کنه کنکور دادم فرهنگیان قبول بشم 

از من بدبخت تر آیا کسی هست؟

هنوزم قشنگ ترین چشم ها واسه مامانمه♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂پولم کجا بود هر برج خودمو میکشم که نامزدم چهارصد بده حداقل برم باشگاه /: خدا کنه کنکور دادم ف ...

ان شاءالله قبول میشی

😂😂گفتم اگه پول داری خیرات کنی😉😂ولی معلوم شد ته جیبت مگس هم پر نمیزنه

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
2728
واااای دقت کردی چقدرم رو آدم تأثیر بد میزاره؟ 😂  من شوهرم خیلی مرد خیلی زحمتکشه و دوستش دارم ...

ای وااااای چقدر بد 

اره تاثیر میذاره رو آدم 

به نظرم این سایت از اسمش معلومه اول گوگل هم میزنی نوشته راهنمای بارداری و بچه داری 

جای این بحثا توش نیست 

مگه سایت دادگاه خانواده س 

خانومای باردار و متاهل میان واقعا گناه دارن کسی تاپیکاشونو جواب نمیده ولی کافیه سرتیتر بزنی خیانت و جدایی و......

همه میان 

اینجا نی نی سایته،سایت عجایب😉 آدم بی جنبه زیادن بعضی هام میان عقده هاشونو خالی میکنن

دقیقا یبار من درمورد زایمان نظر دادم یکی اومد هرچی از دهنش دراومد گفت که چرا من گفتم طبیعی بودم و مشکلی ندارم

اینا همینجورین راحت دل میشکنن بخدا من اینجا و واقعیت برام فرق نمیکنه هیچ وقت دله هیچکسو نشکستم ولی ه ...

یبار منم بخدا قلبم داشت وایمیساد درمورد زایمان طبیعی نظر دادم که من راحت بودم و اینا 

یه خانومی انقدر بهم توهین کرد و گفت اطلاع غلط میدی و هیچی حالیت نیست و نفهمی و اوووو کلی حرف بارم کرد منم حاملم دلم خیلی ازش شکست 

2740
یبار منم بخدا قلبم داشت وایمیساد درمورد زایمان طبیعی نظر دادم که من راحت بودم و اینا  یه خانوم ...

میدونم عزیزم بخدا بعضیا دل ندارن من دوبار دلمد شکستن ولی میسپارمشون ب خدا 

درسته مجازیه ولی باید ب هم احترام بزارن ب خاطر این من چنردز دیگ میرن از اینجا

دقیقا یبار من درمورد زایمان نظر دادم یکی اومد هرچی از دهنش دراومد گفت که چرا من گفتم طبیعی بودم و مش ...

این دیگه خیلی عقده داشته منتظر بوده یکی یچیزی بگه عقده هاشو خالی کنه

زیاد بهش فکر نکن گلم

😉بخاطر این آدم ها،اصلا خودتو ناراحت نکن

این دیگه خیلی عقده داشته منتظر بوده یکی یچیزی بگه عقده هاشو خالی کنه زیاد بهش فکر نکن گلم 😉بخاطر ...

دقیقا چندتا حانوم توی همون تاپیک گفتن که میره تاپیکای همه و به یکی میپره تا دعوا کنه

بعد هرچی من ملایم براش مینوشتم اون تند تر و پرخاشگرانه و توهین امیز تر.....