2726

انقدر همه تاپیک خیانت و طلاق میذارن آدم همش به همه شک میکنه 

واقعا انقدر راحت شده خیانت و جدایی؟؟؟

من باردارم واسه رشد جنین و مجله نی نی سایت میام سر میزنم ولی وقتی میام نی نی سایت اعصاب و روانم بهم میریزه.

یه مدت تاپیکا مادرشوهر بود فقط و الانم همش خیانت و جدایی چقدر آدما بد و نامرد شدن که به راحتی آب خوردن خیانت میکنن‌.....

چقدر کثیف.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضیاشون دیونن بابا 

الان دختره تایپیک زده اثر انگشت یه زن رو لپ همسرم بود😐💔

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
بعضیاشون دیونن بابا  الان دختره تایپیک زده اثر انگشت یه زن رو لپ همسرم بود😐💔

🤣🤣🤣🤣 وای ..باورم نمیشه 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2706