2733
2734
عنوان

هفته 39 بارداری و نگرانی زیاد، تو رو خدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 15355 بازدید | 26 پست
من زیاد اطلاعات ندارم ولی دوستم میگفت یکیش زایمان زود رسه که خودش حدود هفته سی و دو کیسه ابش پاره شد اصلا نگران نباش ایشاالله که صحیح و سالم میاد بغلت

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خودت میگی خوراکت کمه هرچی هم میخوری بچت جذب میکنه دیگه چیزی واسه تو نمیمونه وزن بگیری
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
2742
بچه ها اینجا رو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13798&PageNumber=63 ببینید الینا چی گفته: این و میگم دکتر شادیان هم بسیار بد و بی تجربه ست، خواهر زاده من بخاطر بی توجهی اون سندروم داون دنیا اومد در صورتیکه از روی عدم وزن گیری جنین که از علائم سندروم داونه، باید متوجه میشد. تورو خدا پیشش نرید
جنین وزن خودش رو میگیره و ربطی به وزن شما نداره. من توی بارداری کلا ٣ کیلو اضافه کردم . اما توی ویزیت های ماهانه گاهی کم کرده بودم و گاهی ثابت بودم. در واقع خودم خیلی لاغر شدم اما جنینم و محتویات بارداری وزن خودشون رو داشتن. دخترم هم با وزن ٣٣٠٠ و سالم به دنیا اومد
بامداد جمعه یکم اسفند ماه ١٣٩٣ دخترکم به دنیا اومد ☺️
2740
منم استرس گرفتم آخه وزن بچم کمه.هفته۳۸ ام
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.