2737
2734
عنوان

شوهر خواهرم حقیقتو میگه به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 18 پست
غلط کرده مرتیکه حمال چه لجم گرفت  اصلا معطل موندن و عمر مردک که به درک  غلط کرده ده سال ...

اره واقعا منم واسه همین میگم دروغ میگ شلوارش دوتا شده بهونه میارع

غلط کرده مرتیکه حمال چه لجم گرفت  اصلا معطل موندن و عمر مردک که به درک  غلط کرده ده سال ...

خودمم ترسم گرفته ازدواج نمیدونم چیکار کنیم مردا اول دروغ میگن عاشقن بعد ک خرشون اردل گذش یادشون میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یک اشنایی داشتیم مرده ادم خوبی بود زنش خوشگل احترام بذارن به هم فقط مرده ظاهرا دچار مشکل شده بود نمی تونست کاری کنه عثبی میشد زنه رو میزد 

یک مدت گذشت و گفت من خوب نمیشم میترسم کتک بزنم تو برام عزیزی بیا جدا شیم اما باز من حمایتت می کنم و اینا 

جدا شدن بعد یک مدت مرده یهو به اذن پروردگار خوب شد (رفته بود دکتر ) رفت یک زن جدید گرفت و زرتی حامله اش کرد بچه کوچیکش از زنه سی سالش بود 

انقدر خانمه غصه خورد که من این همه سال باهاش ساختم با بد و خوب و کم و زیادش هرچی بهش گفتم برو دکتر می گفت رفتم پرسیدم درمان نداره الان چجور خوب شد ؟ 

2731