2726
عنوان

شوهر خواهرم حقیقتو میگه به نظرتون

366 بازدید | 18 پست

من یه خواهر دارم داره طلاق میگیره دلیلشم اینه ک شوهرش میگه بهت حسی ندارم تو رابطه لذت نمی‌برم می‌گفت از اول حس نداشتم ولی به خاطر خدا تحمل کردم ک شاید درست شه بهش گفت توزن خوبی هستی ولی چون حسی ندارم (لذت تورابطه ج نسی)نمیتونم باهات زندگی کنم این آخریا می‌گفت ازاول دوستت نداشتم ..

هیچکس باورش نمیشه همه خواهرت پسره تعجب کردم آخه ده ساله ازدواج کردن دوسال البته عقد بودن فقط رابطه جن سی نداشتنن نظر خودم اینه ک دروغ میگ چون ازیه شهرخیلی دور اومد خواستگاریش خانوادشو به زور راضی کرد اینم بگم اونا بیشتر وقتا دعوا میکردن ک شوهرش گفته هروقت اذیتت کردم به خاطر این بوده ک حسی نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راست میگه

مگه میشه ده سال با کسی بمونه ک دوستش نداره حالا بااینکه میگ لذت نمی‌بره ولی هرشب رابطه داشتن خب چرا تمومش نکرد زودتر خب بعد چندماه ک حسی نداشت جدامیشد

مگه میشه ده سال با کسی بمونه ک دوستش نداره حالا بااینکه میگ لذت نمی‌بره ولی هرشب رابطه داشتن خب چرا ...

شاید فکر میکرده عاشق میشه ولی نشده

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

شاید بعدا پاش لغزیده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
شاید با کسی رابطه داره. به نظر من حالا که به اینجا رسیدن، فقط به خواهرتون کمک کنید جدا بشه 

اره داره میشه رابطه نداره باکسی ولی به ابجیم میگ توازاول استایل مورد علاقمو نبودی فقط به خاطر پاکی اومدم خاستگاریت

اره داره میشه رابطه نداره باکسی ولی به ابجیم میگ توازاول استایل مورد علاقمو نبودی فقط به خاطر پاکی ا ...

از کجا میدونید با کسی نیست یا شاید رابطه جنس.ی رو داره جای دیگه تجربه میکنه.

اره داره میشه رابطه نداره باکسی ولی به ابجیم میگ توازاول استایل مورد علاقمو نبودی فقط به خاطر پاکی ا ...

خواهرت بگه اشکال نداره

به درک

بگه این ده سال عمرم رو حروم کردی 

مهریه کامل 

و نصف کل اموال 

و بره به جهنم 

ده سال آخه آدم معطل میمونه

غلط کرده مرتیکه حمال

چه لجم گرفت 

اصلا معطل موندن و عمر مردک که به درک 

غلط کرده ده سال عمر خواهرت رو حروم کرده 

اگر نبود و همون اول نمونده بود، بالاخره خواهرت این ده سال کنار آدمی قرار می‌گرفت که لیاقت داشته باشه و عاشقش باشه

غلط کرده 

مگه به زور اومده خواستگاری 

2706