2752
2734
عنوان

اخ اخ دلم خنک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 62 پست
پس سیاست داشتی...چه خوب من به چه بهونه ای از خانواده دورش کنم؟؟ هرشب که نمیتونم بگم بریم پارک یا رس ...

اصلا سیاست نداشتم من تازگیا یادگرفتم از نی نی سایت دوستام کتاب خوندن 

منظورم اینه.با مادرشوهر و مادرت همسایه نشو چندتا کوچه یا خیابون فاصله داشته باش بعدم قرار بزارید هفته ای یبار خونه مامان تو هفته ای یبار خونه مامان من اینحوری مثلا 

بعدم از خانوادش اصلا بدگویی نکن که زود از چشم میفتی 

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  
اصلا سیاست نداشتم من تازگیا یادگرفتم از نی نی سایت دوستام کتاب خوندن  منظورم اینه.با ماد ...

آها پس اینجوریاس

آره منم از نی نی سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و دارم از همین الان تو ۱۸ سالگی رو خودم کار میکنم که سیاست داشتن و یاد بگیرم... 

الان اینقدر یاد گرفتم که به بزرگترهای خودمم چیزایی که میدونم و یاد میدم😅 عقلم شده عین آدمای ۲۵ ساله😁

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها پس اینجوریاس آره منم از نی نی سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و دارم از همین الان تو ۱۸ سالگی رو خودم ...

😂👍

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺