2733
2734
سلام عزیز.درمورد پرده پانچ سوال داشتم .اگه نوار پرده آماده بگیرم باید حلقه جدا هم بگیرم دیگه ؟  ...

عزیزم نوار پانچ اماده ک حلقه داره کنارش هست قیمتش از متری ده تا پونزده متفاوته تو جاهای مختلف حتی ممکنه بیشترم باشه.من ک خودم نوار پانچ میخرم ک ب همراهش حلقه هم داره نیاز نیس سوا بخری.راحت میدوزی و در نهایت با قیچی جاهایی ک رو نوار سوراخ بوده رو بازرمیکنی و حلقه رو روش چفت میکنی

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نوار پانچ اماده ک حلقه داره کنارش هست قیمتش از متری ده تا پونزده متفاوته تو جاهای مختلف حتی مم ...

ممنون عزیزم لطف کردی💕

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بین برامدگی ها رول دستمال کاغذی بذار (از وسط رول رو ببر) چین ها اندازه بشهو تکون نخوره خیلی خوب شده ...

ممنون عزیزم. آره منم تو اینستا دیدده بودم رول دستمال... میذارن....  اما متاسفانه من ازون دستمالا تا الان نخریدم ندارم😑

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2731
ممنون عزیزم. آره منم تو اینستا دیدده بودم رول دستمال... میذارن....  اما متاسفانه من ازون دستمال ...

خب عیب نداره بطری اب معدنی کوچیک هم میشه برش بدی

با کاغذ هم هم اندازه ببری بذاری میشه 

قفلم داره ولی برای من خیلی کاربرد نداشت

خب عیب نداره بطری اب معدنی کوچیک هم میشه برش بدی با کاغذ هم هم اندازه ببری بذاری میشه  قفلم د ...

اصلا بفکر خودم نرسید که با بطری آبمعدنی هم مشه.... مرسی..

نوار پرده ای که منم زدم قفل ..داره اما بدرد نمیخوره

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
     اصلا بفکر خودم نرسید که با بطری آبمعدنی هم مشه.... مرسی..  نوار پرده ای ک ...

سلام عزیزم جنس پارچه پرده ات حریره حریر خیلی سخت دوخته میشه تو چطوری دوختی

حالامگه سیب کیلویی چنده خدا داره اینجوری میکنه😓😓😓🤪🤪🤪