2733
2739
عزیزم گفتن عمل خیلی خوب بوده باورم نمیشه گفتن ۱۰تا۲۰درصد ممکن نتیجه بده اما امام حسین شفاداد بچمو تو ...

خدا رو شکر، خیلی خیلی خوشحال شدم،،، اتفاقا امشب میخواستم پیامت بدم ببینم عملش چطور شد،،،،،، امام حسین خیلی مهربونه،،، انشالله کامل خوب بشه بیاد بغلت،،،، دعا کن پسر منم خوب بشه،،، حتماً دلت پاکه که حاجتت رو داده،،، برات خوشحالم عزیزم

عزیزم گفتن عمل خیلی خوب بوده باورم نمیشه گفتن ۱۰تا۲۰درصد ممکن نتیجه بده اما امام حسین شفاداد بچمو تو ...

انشاالله ب حق فاطمه زهرا به هوش میاد نگران نباش،،، به هوش اومد خبر کن، توکل بر خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رو شکر، خیلی خیلی خوشحال شدم،،، اتفاقا امشب میخواستم پیامت بدم ببینم عملش چطور شد،،،،،، امام حسی ...

عزیزدلمی قربونت برم امروزصبح ساعت۵بهوش اومد ولی مورفین میگیره خوابه که دردحس نکنه چون کوچیکه میگن بخوابه بهتره تاعمردارم مدیون امام حسینم اشکام بند نمیاد بخدا تایذره برم توفکر سریع اشکام سرازیرن قربون امام حسین بشم

[QUOTE=268489410]عزیزدلمی قربونت برم امروزصبح ساعت۵بهوش اومد ولی مورفین میگیره خوابه که دردحس نکنه چون کوچیکه میگن بخ ...[/سلام عزیزم فدات،،،، خدا رو هزار مرتبه شکر،،،، قربون امام حسین بشم،،،، آره بخوابه براش بهتره،،، انشالله به سلامتی و دل خوش 

2731
2738
فردا۲سال ونیمش میشه😔

سلام دوست عزیزم ، خدا ان شاءالله صبر و آرامش به دلت هدیه کنه 

پسر منم تو همین سن عمل جراحی شد و رفت تو کما ، دلت قرص باشه به عظمت خدا

خدای ما خیلی بزرگتر از مشکلات و گرفتاری هامونه ، بهش اعتماد کن و از ته دلت راضی باش به رضاش

هوای ِ تو ، اجابت ِ تمام ِ عشق است . . . 
سلام دوست عزیزم ، خدا ان شاءالله صبر و آرامش به دلت هدیه کنه  پسر منم تو همین سن عمل جراحی ...

ممنونم عزیزم من همیشه راضیم به رضای خدا ازدعاهای همه ممنونم واقعا بخصوص اون خانومی که برا پسرم ختم انجام داد نمیدونم چطوازش تشکرکنم