2733
2734
عنوان

مومیایی فرعون 《اعجاز قرآن》

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 38 پست
متاسفانه در فیلم ها نیز دست به تحریف امام زمان(عج) زده اند و نعوذ بالله او را دجال می دانند

بله ، وقتی ابلیس و سربازانش به زمین فرود امدند ،درسوره شوری امده 

که خطاب به پروردگار کرد وگفت ،من انها را بر تو قوی وگمراه میکنم

خداوند هم فرمود من نیز جهنم را از شما پر خواهم کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

متاسفانه در فیلم ها نیز دست به تحریف امام زمان(عج) زده اند و نعوذ بالله او را دجال می دانند

ولی خودشان میدانند وترس دارند 👌👌

بخاطر همین این فیلمهارا میسازنندتا نردم را گمراه کنند

مانند حضرت عیسی ع ، میدانستند میاید وترس داشتند یهودیها بخاطرهمین همیشع در توطئه علیهه انها داشتند ،طاغوت شب وروز نداشت

2731
نه مثل اینکه شما مدرسه نرفتید  قرآن بعد از این اتفاق ها نوشته شده و همه ی این اتفاق ها در تاری ...

اره منم فکرم مشغول همین بود خب این اتفاق قبل نازل شدن قران بوده پس طبیعیه ک تو قرانم باشه 

اگر چه بیشعور است ولی جان ما هست هنوز 😕

سالهای زیادی دانشمندان فک‌میکردند چطوری اهرام‌مصر ساخته شده و چطوری مردم سنگهایی به سنگینی یک فیل رو بالا میبردن تا اینکه دیدن در قران‌نوشته شده که ما به هامان یاد دادیم‌ چگونه خاکها رو پخته کنن و تبدیل به سنگ کنن.. و الان دانشمندان رازشو فهمیدن اونا حتی اسم فرمانده اون کارگران رو هم از روقران فهمیدن

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
2740