2733
2734
عنوان

زندگی چقدر سختی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 29 پست
نه ولی برای اکثر همسنای من سخته

میفهمم

سعی کن حالا حالا ها بچه دار نشی

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
من ۱۹ سالمه و واقعا راضیم از ازدواجم  الان ۹ ماهه تو عقدم  شوهرمو دوست دارم خصوصیاتشو دو ...

عزیزم کلا تو نامزدی همچی خوبه و من نمیگم شوهرا بدن ولی یه زره که و بی پولی روی آدم فشار میاره و تو خونه خودت بعضی وقتا نمی‌تونید همو درک کنید و دعوا واینا همش میشه فشار عصبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مواقفم باهات باور میکنی الان اکیپ دوستانه برام شده یه خواب همش تو خواب‌ام دوستامو میبینم ودلم آرایش ...

یه چی بگم بهت اسی

اتفاقا ب نظرمن خیلی لذت داره شوهرت سرت غیرتی شه

حسودی کنه

قشنگترین لباسا و جلف بازیا رو واسه خودش رو کنی...

عزیزم کلا تو نامزدی همچی خوبه و من نمیگم شوهرا بدن ولی یه زره که و بی پولی روی آدم فشار میاره و تو خ ...

آره اینارو ک قبول دارم

چون هیچ زندگیی بدون مشکل و بی پولی و بحث نیس

و یه چیز دیگم ک هس آدم دلش برا روزای مجردی ک هیچ دغدغه ای نداشت و سرزنده و شاد بود تنگ میشه...

منم میفهمم چی میگی تو گلم

2731
یه چی بگم بهت اسی اتفاقا ب نظرمن خیلی لذت داره شوهرت سرت غیرتی شه حسودی کنه قشنگترین لباسا و جلف ...

اره ولی نظرات باهم فرق میکنه من دوست ندارم مثل یه ابزار لذت براش باشم آدم خوشم حق زندگی داره 

آره اینارو ک قبول دارم چون هیچ زندگیی بدون مشکل و بی پولی و بحث نیس و یه چیز دیگم ک هس آدم دلش برا ...

امیدارم در کنار هم بهترین روزای عمرتون روسپری کنید و خوشبخت وخوشحال باشید

2738
مواقفم باهات باور میکنی الان اکیپ دوستانه برام شده یه خواب همش تو خواب‌ام دوستامو میبینم ودلم آرایش ...

انشالله حالا اوضاع توام درست میشه یکم رو اعصاب شوهرت برو شايد چاره شد تو خونه لاک بزن یا آرایش کن ببین جی میگه

انشالله حالا اوضاع توام درست میشه یکم رو اعصاب شوهرت برو شايد چاره شد تو خونه لاک بزن یا آرایش کن بب ...

🤣🤣🤣🤣حس میکنم اخلاقت خیلی شبیه خودمه ما دوستای خوبی می‌شدیم 

2706