2737
2734
عنوان

زندگی چقدر سختی داره

271 بازدید | 29 پست

من ۲۱ سالمه با هزارتا بدبختی بعد اینکه عروسی کردم آشنا شدم منی که لای پرقو بزرگ شدم از وفتی که عروسی کردم عوض اونهمه خوشی وراحتی تو این دوسال دراومد از لطفا دختراشون زود شوهر ندین هیچ وقت پز دادن وافتخار نداره که دختر بچه تون تواونجا جوونی ‌تنها هنرش .‌‌‌...........باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیش سخته؟ غذا پختن و اینا؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
اره اصلا فکر ازدواجم منو میترسونه 

من عاشق رنگهای روشن و جیغ و تیپ های خیلی خاصم ودارک ولی شوهرم نمیزاره ومجبور چادر سیاه سرم کنم تا میتونی از زندگی لذت ببر وبرقص و بخند وشادی کن که همش حسرت الان منن

2738

به نظرم اگه همراه و هم دل باشین زندگی خیلی شیرینه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من 21سالگی ازدواج کردم ترم آخر بودم ،تو خونه ی بابام راحت بودم ،اما بعد عروسیم راحت تر شد چون واقعا شوهرم جنم داشت هرروز زندگیمون بهتر شد بااینکه فقط 24سالش بود تازه استخدام بانک شده بود  حالا من اصلا اهل بیرون کارکردن نبودم ،درعوض کارهایی که باهاشون حالم خوب بود روانجام دادم الانم14ساله میگذره ،همه مثل هم نیستن درست وعاقلانه انتخاب کنید

من عاشق رنگهای روشن و جیغ و تیپ های خیلی خاصم ودارک ولی شوهرم نمیزاره ومجبور چادر سیاه سرم کنم تا می ...

وای وای من با یکی دوست بودم اون اینجوری بود ولی الان هر لباسی دلم بخواد میپوشم موهامو رنگ میکنم. میگم واقعا ازدواج با مرد ایرانی آدمو محدود و افسرده میکنه مرد خوب کم پیدا میشه

به نظرم اگه همراه و هم دل باشین زندگی خیلی شیرینه

درسته ولی بعضی وقتا خندیدن تو اکیپ دوستات میشه رویا و باید مثل زنای گنده همش اینو اونو قانع کنی که حامله شدی یا نه

من ۱۹ سالمه و واقعا راضیم از ازدواجم 

الان ۹ ماهه تو عقدم 

شوهرمو دوست دارم خصوصیاتشو دوس دارم

ب نظرمن مجردی و تنهایی غیرقابل تحمل تره

باز خداروشکر الان یکیو دارم تکیه گاهمه و همدل و همراهمه

تنها مشکلم اوضاع اقتصادیه ک عقدمون طولانی تر میشه...

وای وای من با یکی دوست بودم اون اینجوری بود ولی الان هر لباسی دلم بخواد میپوشم موهامو رنگ میکنم. میگ ...

مواقفم باهات باور میکنی الان اکیپ دوستانه برام شده یه خواب همش تو خواب‌ام دوستامو میبینم ودلم آرایش غلیظ بی چون وچرا و لاکهای رنگی پنگی میخواد ولی اگه کسی  پیدا کردی دیدی مثل خودتو ودرک میکنه پا به پات دیوونه بازی میکنه اون خوبه در غیر یه چشمت گریه ویه چشمت خونه

2706