2733
2734
ولی حتما اصرار داشته باشید و راننده بشید من از سال 87 بکوب ماشین زیرپامه خیلی راحت شدم نسبت به قبلش که همش با آژانس رفت و امد میکردم
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
من اوایل که مینشستم همسرم غر میزد چرا اینطوری رفتی چرا اینکارو کردی وای تو راننده نمیشی و.....منم اهمیت ندادم حتی یبار اوایل دنده عقب بلد نبودم ماشینو برداشتم رفتم بیرون بالاخره درست شد البته رانندگی شوخی بردار نیست بالاخره احتیاط شرط عقله.ولی خب همسرم رو ماشین حساس نبود بیشتر بخاطر احتیاط
من و دنیا نقاشی می کنیم!!!! من با مدادهای رنگی و دنیا با مداد سفید... من روزهای او را رنگارنگ می کنم و او... موهای مرا سپید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من یکمی پول جمع کنین طلا ملا دارین بفروشین و حتمی برای خودتون یه ماشین بخرین خیلی بدم میاد مرد نزاره زنش رانندگی کنه اونم تو این زمونه
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2742
نه مشکل شوهرم حساس بودنشه حتی تو خیابون که میریم اینای که ماشین خارجی بنز اینا دارن میگه چه جوری دلشون میاد بیان بیرون با این عروسکها
کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
مردا از این حرفا زیاد میزنن باید بی توجه باشید تا پیشرفت کنید البته دقت لازمم داشته باشید که کم کم اعتمادش جلب بشه.. ما الان تو مسافرت و جاده نوبتی میشنیم حتی گاهی اون خوابش میبره یعنی دیگه خیالش راحته یه چرتی میزنه
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
2738
خانمهای عزیز مگه رانندگی چیه اخه انقد بزرگش کردین که از شوهراتون اجازه هم میگیرین ؟ناسلامتی زنش هستین .کمبود اعتماد بنفس قراره قشر ما خانمهای ایرانی رو به کجا میرسونه؟بنز که نمیخواین سوار شین خش بیفته؟
اینکه می گویند زن حجاب داشته باشد تامرد به گناه نیافتد، مثل این است که بگویند:آفتاب نتابد که بستنی هایمان آب نشود.
2706