2733
2734
عنوان

استخوان سازی بعد عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 4989 بازدید | 26 پست
سلام عزیزم، مشکل شما حل شد ،منم همچین مشکلی دارم افسردگی گرفتم بخدا

سلام راستی من دو ماه یه بار میرم دکتر ولی همش میگه برو بعدا بیا داره بهتر میشه فعلا وضعیتم مشخص نیست

افسردگی نداره نگران نباشید یه عمل سرپاییه حل میشه

سلام راستی من دو ماه یه بار میرم دکتر ولی همش میگه برو بعدا بیا داره بهتر میشه فعلا وضعیتم مشخص نیست ...

یعنی سوهان کشی انجام نداد براتون الان یکسال گذشته از عملتون ،من علاوه‌بر ورم رو پل بینی نوک بینیم هم خیلی ورم داره الان ۵۰ روزه  افسردگی شدید گرفتم خیلی افتضاح و زشت شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی سوهان کشی انجام نداد براتون الان یکسال گذشته از عملتون ،من علاوه‌بر ورم رو پل بینی نوک بینیم هم ...

۵۰ روز اصلا زمان مناسبی برای تصمیم گیری نیست خیلی زمان میخواد بینی شکل بگیره اصلا ناراحت نباش اون همش ورمه درست میشه حتی برجستگی روی بینی من هم رو به کاهش ، برای همین همش میگه برو بعدا 

۵۰ روز اصلا زمان مناسبی برای تصمیم گیری نیست خیلی زمان میخواد بینی شکل بگیره اصلا ناراحت نباش اون هم ...

خدا کنه ،شب و روزم شده گریه نه خواب دارم نه خوراک دماغ به کنار از بس غصه میخورم پوستم هم داغون شده لاغر و مردنی شدم 

2742
خدا کنه ،شب و روزم شده گریه نه خواب دارم نه خوراک دماغ به کنار از بس غصه میخورم پوستم هم داغون شده ل ...

عزیزم غصه برای چی اصلا نگران نباش به خودت برس درست میشه به خدا هنوز زوده نتیجه بگیری

خدا کنه ،شب و روزم شده گریه نه خواب دارم نه خوراک دماغ به کنار از بس غصه میخورم پوستم هم داغون شده ل ...

سلام عزیزم،مشکل شما حل شد؟ منگ مثل شماهستم سمت چپ تیغه ی بینیم برآمده س دکتر خودشم گفت استخونه،توروخدابیا جواب بده

سلام عزیزم،مشکل شما حل شد؟ منگ مثل شماهستم سمت چپ تیغه ی بینیم برآمده س دکتر خودشم گفت استخونه،توروخ ...

سلام عزیزم  نه من الان ۶ ماهه ولی هنوز همون شکله،انشالله برای شما برطرف بشه

2740