2733
2739
عنوان

هرچی از دهنم در اومد به نامزدم گفتم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 39 پست
چون منو دیونه کرد همه این سالها ۸ سال هرکاری کرد رو تخم چشمم گذاشتمش حالا من حق ندارم به ته خط برسم ...

چرا اینهمه صبر کردی تا به این مرحله برسی؟ واسه همچین ادمی یه روزم تحمل زیادیه. خیلی گندش کردی و حالا فکر میکنه خیلی ادم خاصیه. همین ادم رو اگر محلش نمیدادی دنبالت هم میدوید. خیلی بهش رو دادی الان فکر میکنه لاین کینگه 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
چرا اینهمه صبر کردی تا به این مرحله برسی؟ واسه همچین ادمی یه روزم تحمل زیادیه. خیلی گندش کردی و حالا ...

دقیقا همینطوره

همین دختره که امشب ازش حمایت کرد اسمش بد در رفته تو شهر چون دختر خرابیه

بعد شنیدم نامزدم عین چی عاشقش بوده و دنبالش بوده و حتی الانم ازش حمایت میکنه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم حرفات بهش زدی خواهر خوبم

یکم خونسرد باش  اروم باش  ن عقدشی ن بچه ای ن باهاش زندگی کردی    یه مدت بزارش کنار ببینم اصلا سمتت میاد اگر اومد باهاش درست حسابی حرف بزن بگو من روی تو حساسم و ازت انتظار دارم محبت کنی و.........

سراغت نگرفت  تمومش کن بره زندگیت و تباه نکن و  بشین خدا رو شکر کن تا نامزدی شناختیش 

لطفا برام دعا کنید خدا حاجتمو بده چند ساله منتظرم اگر تونستی یک صلوات بفرست شاید نفست حق بود و حاجتم روا شدالتماس  دعا
2731
دقیقا همینطوره همین دختره که امشب ازش حمایت کرد اسمش بد در رفته تو شهر چون دختر خرابیه بعد شنیدم ن ...

ولش کن بذار بره دنبال لیاقتش. روزی رو میبینم که حسرت دختری مثل تو رو خواهد خورد. 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

دیونع ای تو بخدا واسع چی خودتو انقد عذاب میدی ولش کن حتی اگ اومد ب غلط کردن افتاد ولش کن بیشتر از این وارد زندگیت نکن این آدم کلن نمیخادت و این ینی سم برا ت ی ماه دوماه عذاب میکشی ی عمر راحتی ولش کن ت روخدا فردا پس فردا نیایی بگی برگشتم بهش بلاک کن تموم بشه 

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2740

گلم برو پیش روانشناس ۸ سال زمان کمی نیست باید به تدریج فراموشش کنی .خیلی سخته درکت میکنم ولی یه روزی باید شروع کنی به فراموش کردنش ایشون با صراحت میگه نمیخوامت پس دیگه نرو دنبالش خودتو بی ارزش نکن عزیزدلم.