2726

من از بچگی عاشق این آقام

ولی هیچوقت عاشقم نبوده 

فقط میگفت چون دختر پاکی هستی میخوام زنم بشی و سه بار اومد خواستگاری

به بزرگی خدا از بس بیمحلم میکرد به جنون میرسیدم بعد منه احمق تلاش میکردم رابطمون درست بشه

حتی داداشش یه دختر ساده و معصوم گرفته اما خبرش میاد که داداشش با زنهای متاهل دوسته😔

امشب ازش راجب دوست دختر سالها پیشش پرسیدم در کمال تعجب از دوست دختر سابقش حمایت کرد😐

گفتم پوریا پسر خالم گفته فلانی با فلانی دوست بوده گفت گوه خورده😐

گفتم چرا همه برات مهمن بجز نامزد خودت

حتی من به یه ورش نیستم😭

خدایا خودت شاهدی با بیمحلی این چند سال چقد عذابم داده😭

حرفای بدی زدم اما من همش سکوت کردم و در مقابل کاراش حرفام هیچهههه

میبینید حتی براش مهم نبود منو ناراحت کرده

بعد میاد میگه تقصیر توعه بد اخلاقی😔

دارم از غصه میترکم چطور کل عمرمو عاشق ادمی بچدم که فقط بهم بیمحلی کرده

چرا ب دوست پسر میگین نامزد نمیفهمم ؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون نامزده😐نوشتم سه بار خواستگاری اومده

خب بیاد مگ هر کی بیاد خاستکاری میشه نامزد؟عقد کردین صیغه محرمیت خوندین؟؟ در ضمن این ب اصطلاح نامزدتو ساعت ۹ شب بنداز اشغالی ببرش

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
چون نامزده😐نوشتم سه بار خواستگاری اومده

تو رو خدا خودتو کوچیک‌نکن .اگ عقد نکردی ولش کن .بعدشم نباید مدام از گذشته اش بهش بگی .خوب نیست یکی مدام گذشته آدمو یادش بیاره 

کاربر بهارستونم 🥲طراحی چهره با قیمت مناسب 
2706