2733
2734
عنوان

رابطه شوهراتون و خانم های فامیل چطوره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 29 پست

[QUOTE=248223391]استارتر شما رفتاری که بنظرت عادلانه هست در پیش بگیر بقیه اش برات مهم نباشه  مثلا وقتی همسرت با  

می دونی از اینکه بقیه می بینن منو حساب نمی کنه خجالت میکشم و احساس سرشکستگی می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به روی ماهت ، می شنوم خواهر ، بگو

😁😁😁والا زیاد رابطه نداره 

خانواده پدریش ک شمالن

با مادریش هم زیاد رابطه نداریم 

اگه ی مهمونی جایی باشه در حد حال و احوال

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
بعد از بارداری رابطه مون خیلی خوب شده بود تا یکی دو روز پیش که دعوامون شد

چ جالب چ عجب ی نفر تو نینی سایت گفت بعد بارداری خوب بودیم باهم 

هرکس میبینم میگه بعد. بارداری شوهرم سرد شد نمیدونم چی شد چی شد

2731
همیشه خوش باشید

🌹🌹🌹

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2740
واقعا؟ این موضوع برای من که یه درد بی درمون شده ؟ احساس می کنم مشکل هیچ کس به این شدت نیست

ن بابا شوهر منم ک میگم خانمی تو فامیلشون نیست ی سری مشکلات دیگ داریم 

هیچ زندگی بی مشکل نیست همه ام فکر میکنن بدترین مشکل مشکل خودشونه 

گور پدر غرور مردانه مردی که موجب آزار همسرش بشه 

چقدر با ادب 

بازی با غرور مرد باعث می شه فکر کنه زن رقیبشه و حس رقابتش گل کنه و زن رو زیر پاهاش له 

دیدم که می گم  

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
یعنی این کار رو کنم با غرور مردانه اش بازی ‌می نم ؟

ببین میدان خالی نکن 

سعی کن نشون بدی که زیاد این موضوع برات اهمیت نداره

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

شوهر من از اونور بوم افتاده 

اصلا به خانوادش سر نمیزنه خبر نمیگیره همش بزور میبرمش خونه پدرش وقتی هم میریم نه اونا باهاش حرفی میزنن نه شوهرم با خانوادش حرفی میزنه سلام علیک و خداحافظی

فرصت دادم بخشیدم خدا جهنم زندگیم رو بهشت کرد خدایا شکرت 
چقدر با ادب  بازی با غرور مرد باعث می شه فکر کنه زن رقیبشه و حس رقابتش گل کنه و زن رو زیر پاها ...

من برای غرور مردی که آزارم بده هیچ احترامی قائل نیستم و ترجیح میدم رقیبش باشم و انقدر به قدرت خودم ایمان دارم که بدونم زیر پای هیچ مردی له نمیشم 

خاله ها ودخترخاله ها و دختردایی های شوهر منم همینطور هستن باهاش بحث نمیکنم رفت و امد نمیکنیم فقط هرچندسال یه بار عروسی میبینن همو  تمام اونم میدونه من حساس هستم خیلی رعایت میکنه بخصوص پدر شوهرم هرکس بیاد پیش ما بشینه میگه اینجا جای خانم فالانی هستش پاشو خوب حالشون میگیره 🤣

2706