2703
2553

راستش شوهر من تک پسره و مادر و مادربزرگ و عمه هاش عاشقش هستن و همیشه قربون صدقش میرن ، البته دختر عمه پسردایی هستیم و این عزیز بودن و قربون صدقه رفتن به خانم های دیگه هم سرایت کرده و تقریبا میتونم بگم دخترخاله ها و دختر عمه هم شامل میشن ، بديش اینه انگاری هندونه دادن زیربغلش و شوهرم فکر می کنه دیگه از آسمون افتاده و در مقابل شوهرم هم خیلی بهشون اهمیت میده تا جاییکه خیلی وقت ها یجورایی منو جلوشون خراب میکنه مثلا با مامانش میره عیادت مریض و ... ، بدون من ، واقعا احساس سرشکستگی میکنم و تصمیم گرفتم دیگه سر این موضوع اصلا باهاش دعوا نکنم هر جا میره بدون من بره حتی خونه پدرش در مقابل من هم اگه مهمونی کسی داشته باشه ازش پذیرایی نمی کنم ، می خوام دیگه تو روزهای خاص مثل عید و چهارشنبه سوری و شب یلدا پسرم هم بردارم برم پیش پدر مادر خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکار می کنی فقط با غرور مردانش بازی نکن 

تربیتش شده ریشه ای 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2720
خانمی تو فامیلشون نیست خاله ک نداره با عمه هاشم قطع رابطه آن 

خوش به حالت ، من مادرشوهرم هم از این نوع رابطه سواستفاده میکنه ، فکر کنم سه تا خواهرشوهر خودم دارم سه تا عمه شوهرم با دو تا خاله هاش و چند تا بادمجون دور قاب چین دیگه ، به من هم خیلی بی محلی می کنن

ی َسلام و علیک

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2714

منم شوهرم تک پسره...خیلی قربون صدقش میرن....سر سفره میخان غذا بکشن اول برا اون میکشن...خیلی مراقبشن...ماشینو خونه دادن به شوهرم ....اما خب قربون صدقه شوهرم میرن جلو من خیلی یه جوریه😏

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹

استارتر شما رفتاری که بنظرت عادلانه هست در پیش بگیر بقیه اش برات مهم نباشه 

مثلا وقتی همسرت با مادرش میره عیادت شما هم سری بعد بدون اینکه بهش بگی با مادرت برو دیدن بقیه . اعتراضی کرد بگو دست پرورده خودتم ((بدون کوچکترین دعوایی این رو بگو ))توی مناسبتها هم اولویت خانواده خودت باشن نه خانواده همسرت . من برام پیش اومد شب یلدا ساعت ۹ شب پسرم رو برداشتم رفتم خونه پدرم شب هم همونجا موندم درحالیکه همسرم اصرار داشت با خانواده ایشون باشیم 

برن گم شن میمونا خخخخخ اصلا برات مهم نباشه هرچند میدونم چغدر اذیت میشی

بی نهایت اذیت میشم ولی بعد از پسرم خیلی قوی شدم ، این هم بگم نمی خواستم بچه دار شم ، ناخواسته بود ، علی رغم جلوگیری ، این مهمون ناخواسته رو هدیه الهی میدونم

بی نهایت اذیت میشم ولی بعد از پسرم خیلی قوی شدم ، این هم بگم نمی خواستم بچه دار شم ، ناخواسته بود ، ...

ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه 

بعد بچه دار شدن همسرتون تعقیر نکردن مثلا سرد بشه یا هرچی؟

2706