2737
2739
عنوان

دارم میرم روضه آقامون هرکی حاجت داره بگه واسش دعا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 59 پست
@masoomehh     @aynazz     @کاپ_کیک_عصبانی     @چرنوبیل ...

ممنون عزیزم

عاقبت بخیری و خوشبختیم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا برای سلامتی و حاجت روایی دوستانم دعا کن ممنونم🙏 @منتظرررررظهور     @eliott93 & ...

ممنونم مائده جان... منم مجلسم... برات صلوات میفرستم و ذکر میگم

استارتر جان التماس دعا... حاجت روا باشی

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2731
لطفا برای سلامتی و حاجت روایی دوستانم دعا کن ممنونم🙏 @منتظرررررظهور     @eliott93 & ...

فدات بشم عزیزم 😘

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
ممنونم مائده جان... منم مجلسم... برات صلوات میفرستم و ذکر میگم استارتر جان التماس دعا... حاجت رو ...

خوش به سعادتتون عزیزم ممنونم عزیزم 

خودم که امشب سعادت نداشتم شرکت کنم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
خوش به سعادتتون عزیزم ممنونم عزیزم  خودم که امشب سعادت نداشتم شرکت کنم

عزیزمممم من به نیابت از همه دوستان رفتم... ان شاءالله همه بهره مند بشیم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738
@masoomehh     @aynazz     @کاپ_کیک_عصبانی     @چرنوبیل ...

مرسی ک یادم بودی جانم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
سلام عزیزدلم مممنووونم جانم     ببخشید من در حال مریض داریم وقت نکردم بیام سایت

خواهش میکنم گلم دعاتون کردم انشالله حاجت روا شید 

خدا بد نده عزیزم 

همیشه به سلامتی 

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚
@gian    

فداتشم ممنون 

واسه هرچه زودتر رسیدن به عشقم و خوشبختیم🙏🏻😔😔♥️منم برات دعا میکنم عزیزم 

هر چند گذشته الان اومدم نی نی سایت

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
فداتشم ممنون  واسه هرچه زودتر رسیدن به عشقم و خوشبختیم🙏🏻😔😔♥️منم برات دعا میکنم عزیزم  ...

عزیزم همون شب به نیت کاربریت دعا کردم حاجت روا بشی 🌺

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚
عزیزم همون شب به نیت کاربریت دعا کردم حاجت روا بشی 🌺

فداتشم عزیزم خیلی ممنون همچنین انشاءالله به مراد دلت برسی 🤲🏻♥️

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706