2410
2553

اگه لایق باشم 

تک تک کامنتارو دعا میکنم 

نمیتونم همه رو جواب بدم لایکتون میکنم🌺

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚

لطفا برای سلامتی من و خواسته دیگمم دعا کن 🙏❤️

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام قبول باشه 

لطفا برای سلامتی و شفای کاملم و آرامش دل خودم و عزیزانم دعا کن خیلی ممنونم 🙏

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706