2737
2739
عنوان

خونه ماشین دارید تو چه مدت یا مستاجرید چند ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزرگ‌ترین آرزوی حال حاضر من اینه این خونه ای که دارم‌میرم‌توش مستاجری رو‌بخریمش…

من الان یکساله توشم گفتیم از اول میخوایم ایران نبودن اومدن قیمت گذاشتن حالا زمینمون فروش نمیره بخریم همش میترسم یهو بالا ببرن یا پشیمون شن اول مهر قراردادمونه بهشون گفته بودیم تا خرداد میخریم 🤦‍♀️🤦‍♀️

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ان‌شالله خدا خودش جوری میچینه که بموقع پولش دستتون‌میاد ومیخرینش

انشالا برای همه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
منم همینو میگفتم یکدفعه خدا چنان گشایشی واسمون قرار داد که همینطور مونده بودم

خدا کنه برای ما هم بشه.... من بیشتر نگران پسرمم، دلم نمیخواد مستاجری بکشه حداقل یه سرپناه داشته باشه

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔