2726

ما ۷ساله ازدواج کردیم یه خونه ۵۵متری و یه ماشین سمند مدل ۸۸ داریم یه خونم پیش خرید کردیم ۴ یا ۵ سال دیگه درست میشه به نظرتون اون پولو که دادیم واس پیش‌خرید میزاشتیم رو خونه ۵۵متری بزرگتر میکردیم یا این کار درسته و سرمایه گذاری کدوم بهتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین پیش خرید خوبه بنظرم.مبارکتون باشه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728

خونه و ماشین نداریم.خونه مادرشوهر میشینم ۱۰ساله.دعا کنید صاحب خونه شم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خونه و ماشین نداریم.خونه مادرشوهر میشینم ۱۰ساله.دعا کنید صاحب خونه شم

خونه و ماشین مغازه داریم .بالا خونه مادر شوهر زندگی می کنیم دعا کنید که بریم جای دیگه .آرامش نداریم.خسته شدم دیگه از دخالتاشون

هفت سال 

مستاجر

ماشین داریم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

خدا برای اونایی که دارن حفظ کنه و اونایی که ندارن قسمتشون بشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد بچه‌ها بیاین برای هم دعا کنیم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
خونه و ماشین مغازه داریم .بالا خونه مادر شوهر زندگی می کنیم دعا کنید که بریم جای دیگه .آرامش نداریم. ...

ان شاالله مستقل شید

مستاجریم و تا آخر عمر خواهیم بود

فقط ماشین

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2706