2733
2739
عنوان

پیش دبستانی

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 17 پست
دختر من شهریور ۹۶ روزشماری میکنه زودتر بره پیش دبستانی جرات دارم ننویسم اسمشو

پسر منم خیلی منتظر هست بره مدرسه

همسرم مخالفه متاسفانه البته منم تمایل دارم بره پیش دبستانی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

@بهااااااااران    

سلام عزیزم تو اون تاپیک دیدم حرف خودکشی زدی

خواهش میکنم به اون بچه ها ظلم نکن

ببین تو یه مامان عالی هستی،مطمین هستم در طول روز کلی کار خوب برای بچه هات می کنی.چرا بولد کردی رو دعوا رو بچه هات،انقدر خودت رو سرزنش نکن برای خودت وکیل باش با محبت با خودت رفتار کن،قاضی نباش برای خودت،با خودت شفقت داشته باش،خودتو مقایسه نکن با بقیه،انقدر از خودت انتقاد نکن

تو مامان هستی قوی باش تو پناه اون بچه ها هستی خواهش می کنم ازت،بیا بیرون از دور به زندگیت نگاه کن و به خودت افتخار کن

به جای اینکه هی سر خودت چوب بزنی برای خودت چراغ روشن کن تا روشنی راهت باشه و راه درست رو پیدا کنی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@بهااااااااران     سلام عزیزم تو اون تاپیک دیدم حرف خودکشی زدی خواهش میکنم به اون بچه ه ...

سلام گلم ممنون بابت تمام دلداری هات ...ولی مرا دردیست اندر دل که گر گویم زبان سوزدوگر پنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد