2737
2734
یکسری افراد با موجودات ماوراء طبیعه ارتباط دارن. بگرد این جور افراد رو با تحقیق بسیار زیاد پیدا کن. ...

اخه کسی رو نمیشناسم کسی مورد اعتماد نیست اکثرا پول الکی میگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه بدبختی مورد اعتماد پیدا نمیشه ۱ساله و خورده اییه دارم من میگردم نمیشه به هیچکی اعتماد کرد😑

آره متاسفانه.من مادربزگم از علم نجوم و اینجور چیزا خبر داره وبر اساس ماه و ستاره ها تا حدودی آینده رو پیش بینی میکنه.البته نه اینکه مثلا بگه دو روز دیگه می میر.مثلایکی اومد پیشش گفت پسرم توی دریا غرق شده میدونیم دیگه امیدی به زنده بودنش نیس فقط میخوایم جسدش پیدا میشه هرچی میکردیم نیست.

مادربزگم به مادر اون مرده میگه فلان ساعت و فلان روز س ی ن ه هاتو بزار توی آب پیدا میشه. این کارو میکنه و در کمال تعجب جنازه پسرش میاد روی آب.

البته مادربزرگم واسه این کارا پول نمیگیره و فقط واسه دور و بریای خودمون این کارا میکنه

2742
اره میدونم ولی داغونم فقط میخوام بدونم میشه اون چیزی که میخوام یا نه اعتماد به نفسم صفر شده کسی از ...

عزیزمی ان شاءالله که همیشه حالت خوب باشه 

اگر دوست داری بگو بهم چند سالته و شغلت چیه چی خوندی؟ آیا اون چیزی که میخوای ببینی میشه یا نه به آینده شغلیت ربط داره یا زندگی شخصیت؟

عزیزمی ان شاءالله که همیشه حالت خوب باشه  اگر دوست داری بگو بهم چند سالته و شغلت چیه چی خوندی؟ ...

میشه من بگم برامن بگید؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭