2733
2739
عنوان

با دستای خودم آیندمو نابود کردم 😭🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 27 پست

گلم من ۹ تیر کنکور دادم نه فرصت داشتم درس بخونم نه هیچی یکم چیزایی که بلد بودمو مرور کردم منم دقیقا مث تو فکر میکنم ولی امید دارم به خدا 

منم نمیتونم واسه خودم کار جور کنم البته خانوادمم زیاد مایل به کار کردنم نیستن 

بعدشم خودتو خواهش میکنم سرزنش نکن باور کن همه چی درست میشه زیاد خوابیدن که بد نیست خوشخوابی دیگه این که سرزنش کردن نداره عزیزم😘🙂

تاپیکاتونو دیدم ببینین زندگی شما یه مقداری بهم پیچیده چیزی نیست که نشه درستش کرد چندتا مشکل جدی ...

بله از دوسال پیش تنش خونوادکی خیلی اذیتم میکرد و اشتباهی که کردم این بود خودمو دخالت دادم تو درگیری های خانوادگی و بیماری خودارضایی به خاطر کنجکاوی زمان راهنماییم بود و متاسفانه از اون موقع درگیرش هستم و الان عادت شده و کمی هم لذت سطحی 

همین موضوع تنش باعث شد تنبلی به من رخنه بکنه و الان اثرات نکبت وارشو دارم میبینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط مشابه شما رو تجربه کردم فقط میتونم بگم اگر به فکر نباشین یه سال از زندگی و روحیتون نابود میشه 

توی سایت پاسخ به سوالات شرعی قسمت مشاوره با کد ۷۷۵ یا ۷۹۴ چند جلسه صحبت کنین نیاز به زمان داره 

اینجا فکر نکنم بتونه کسی کمک خاصی بهتون بکنه 

موفق باشید

2731
بله از دوسال پیش تنش خونوادکی خیلی اذیتم میکرد و اشتباهی که کردم این بود خودمو دخالت دادم تو درگیری ...

دقیقا

ببین خود ارضایی اره از یه جایی شرو میشه

بعضیا از افسردگی

بعضیا از کنجکاوی

میخوام اول بهم بگید که چند سالتونه؟

آقایید دیگه؟

ببله  ۱۸ سالمه

خب ببین

برای شما من یه چیزی میگم سعی کن انجام بدی

اول دوتا راهکار داری برای اینکه شب زود بخوابی

اولی اینکه نخواب 

چهار صبح که میخوای بخوابی سعی کن نخوابی و خودتو تا ساعت ۸ یا ۹ یا ۱۰ شب بیدار نگهداری بعد بخوابی

این یکم برای منم سخته واسه همین راه دومم میگم

هر وقت بیدار شدی

پاشو ورزش کن اگر میتونی باشگاه ثبت نام کن ولی یه باشگاه درست چون انتخاب باشگاه واسه اقایون واقعا خیلی مهمه

خودتو خسته کن به هر نحوی که میتونی

این واسه خواب

واسه خود ارضایی

باید اولین قدمت حذف فیل.تر شکن باشه :)

فیلم و سریالای حالا حتی در حد صحنه های خیلی معمول کمم مبین

سانسور شده ببین اگر خیلی فیلم و سریال دوست داری مثلا سایت اپ تی وی سانسور شده میزنه خیلیم خوبه

اولش سخته ولی باید حداقل یک هفته تحمل کنی بعد رو روال میوفته

پ.ورن نبین

ببین وقتی میگم نبین ینی نبین 

سفت و سخت و سختگیرانه ترین حالت ممکنتو باید پیاده کنی اینجا

اوکی الا دلت خواست انجامش بدی

چیکار میکنی؟

اولا خود صبح زود بیدار شدن و شب زود خوابیدن کلی کمکت میکنه

2740

دوم یه برنامه درسی میچینی

تشریفتونو میبرید کتابخونه درس میخونید

توی خونه درس نخون اصلا

این هم کمکت میکنه درستو بخونی هم توی خونه نباشی و به فکر انجام دادن ادن قضیه باشی اوکی؟

سوم ورزش فوق العاده س هم برای باز شدن ذهنت واسه درس خوندن هم اینکه اونقدری خستت میکنه که اصلا نتونی بری سمت خود. ارضایی

مذهبی هستی یا خانوادت مذهبی هستن؟

دوم یه برنامه درسی میچینی تشریفتونو میبرید کتابخونه درس میخونید توی خونه درس نخون اصلا این هم کمک ...

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون 🙏

خیر خانوادم مذهبی نیستن 

چهارم یه شغل پارت تایم پیدا کن اول تنظیم کن درس خوندنتو دوماه درس بخون یا یه ماه درس بخون بع برو د ...

ولی من دنبال پول هستم و فکر نکنم بتونم این رو اجرا کنم !!

ولی من دنبال پول هستم و فکر نکنم بتونم این رو اجرا کنم !!

دنبال پول باشی یه پولی هم دستت میاد

ولی نه زیاد 

وقتی شروع کنی درستو اون چیزارو که بهت گفتم درست کردی یه ماه بعدش فکر کن ببین کار پارت تایم میتونی یا نه الان زوده تصمیم بگیری