2410
2553

ساعت ۶ صبح می‌خوابم ۴ بعد از ظهر بیدار میشم 

امسال هم کنکور دارم هیچ امیدی بهش ندارم چون کلا از پایه ضعیفم دوسال قبلو 

نه سرمایه ای دارم که کاری رو شروع کنم و از یه طرف درگیر بیماری خود.ار.ضایی هستم 

و از یه طرف نبود اعتماد به نفس و افسردگی داره دیوونم می‌کنه 

لعنت به این زندگی که هیچ امیدی برام نداشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست کن خودتواز همین الان شروع کن

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2720

چرا فکر می کنید همه خوشبختی تو کنکور و دانشگاه است؟😐🤨

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃
2714

تاپیکاتونو دیدم

ببینین

زندگی شما یه مقداری بهم پیچیده

چیزی نیست که نشه درستش کرد

چندتا مشکل جدی ولی سطحی دارین

خب؟

که باید کم کم رفعشون کنیم

دیر خوابیدن

رفیق بازی

درس نخوندن

خود ارضایی

کم شدن امیدواری

اینا همش نشون میده که شما یه مشکل نسبتا جدی توی زندگیتون دارین

از کودکیتون یا خانوادتون

یا یه مشکلی که باعث شده برای فرار ازشون به سمت خودارضایی برید

دارید همچین مشکلی؟

بازی و فکر و خیال و اینستاگرام 

چند شب گوشیتو خاموش کن از ده شب چراغ خاموش کن خوابت میبره زود عادت میکنی کاری نداره اینجوری هرمونات بهم میریزه هرمونا شب خودشونو ریست میکنن نمیخوابی داغون میشه سیستم بدنت

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   قاضی فقط خداست قضاوت نکنیم تا قضاوت نشیم ...   
2706