2737
2739
عنوان

زن قد بلندو مرد قدکوتاه

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 23 پست
ینی هم قد مشکلی نیس

ن اصلا

من تو اینستا ی زوجو میبینم کاملا هم قدن تازه دختره بلند تر میزنه چون یکم چاقه ولی اصلا ب چشم نمیاد

فقط اقا یکم موهاشو بزنه بالا اوکیه

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...

بستگی به خودت داره اگه دهن بین مردمی اصلا خوب نیست....

وگرنه قرار نیست با سایز قدش زندگی کنی و هیچ تاثیری هم تو خوشبختیت نداره اما اخلاق و شعور و فرهنگ و رفتارش توی خوشبختیت تاثیر داره پس بجای قد به این چیزا نگاه کن منم قبلا کلا اختلاف قد کم و زیاد رو دوست نداشتم

اما عاشق کسی شدم که اختلاف قدش با من خیلی زیاده من ۱۵۳ و اون ۱۹۰....و میدونم که تو جامعه قراره خیلی مورد خطاب قرار بگیریم اما اصلا دیگه برام مهم نیست چون  اخلاقشو رفتارشو همه چیشو دوست دارم و با معیارهای من یکیه و مهم تر از همه ما جونمونم میدیم برا همدیگه مردم چه میفهمن این چیزا رو؟ اونا میخوان زندگی کنن باهاش؟ نه منم که میدونم چقد انتخابم بی نظیره

💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدش کوتاه باشه ولی اخلاق داشته باشه آدم باشه

دراز بی ادب به چه درد میخوره

حالا اگه هم بلند باشه هم آدم باشه که با باسن افتادیم تو عسل که تو این هشتاد میلیون جمعیت ندیدم تا حالا

من اصلا نمی‌پسندم بخصوص اینکه خودم قد بلندم و فقط مرد قد بلند قبول میکنم

منم قدم بلنده

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
2728
من و شوهرم هم قدیم ....

چطوره خوبه؟

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒

سلام  فاطمه جان به قد طرف گیر نده بخدا هم قد بودن مشکل نداره  ان شاالله خود خوشبخت باشی

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
سلام  فاطمه جان به قد طرف گیر نده بخدا هم قد بودن مشکل نداره  ان شاالله خود خوشبخت باشی

دقیقا منم بهش همینو میگم 

وسواس فکری گرفته😐

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت
دقیقا منم بهش همینو میگم  وسواس فکری گرفته😐

سختگیری هم خوب نیس بخدا

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
2740
سختگیری هم خوب نیس بخدا

اره بابا چون بعدا پشیمون میشه 

ما دخترا هرچی سنمون بالاتر میره نسبت ب ازدواج بیشتر وسواس ب خرج میدیم ک اشتباهه 

یه عمر حسرت ب جا میمونه

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت